Lista ocen Volkswagen Golf VI (137) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Tomczak
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Bardzo dobra. Dwie dwa tryby klimatyzacji automatycznej szybki i wolny. Tak samo jak w wielu samochodach premium.
~Lepton
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Chociaż diesle słyną z tego że długo się nagrzewają, to ten wyjątkowo gorzej grzeje jak i słabą ma klimatyzację.
~piotr
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Mam dwoje dzieci....i w poprzedniku gdzie nie miałem nadmuchu przez podłokietnik dzieci miały problemy......lokomocyjne.....
~Mike
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Climatronic działa bardzo wydajnie mrożąc wręcz powietrze. Ogrzewanie również sprawnie sobie radzi. pomagają podgrzewane fotele.
~szczególnie zadowolony
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Rewelacja. Klimatyzacja Climatronik 2-strefowa z wieloma dodatkowymi funkcjami m.in.: 2-zakresy Auto, Automatyczny obieg zamknięty
~Artur
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Nic do zarzucenia. Klima działa jak trzeba ogrzewania nie miałem okazji sprawdzić. Nawiewy na tylne siedzenia bardzo przydatne.
~kural
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
trudno do czegoś się doczepić - mam nadzieję, że to nie jest na wyrost ... na razie samochód testowany na jesieni i w zimie.
~marek gdańsk
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo szybko 2 strefowa klima radzi sobie z ogrzewaniem i wentylowaniem wnętrza. Bardzo przydają się podgrzewane siedzenia.
~Ilia Marinko (IKO)
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Climatronic super, choć potrafi sobie czasem powariować. Grzeje bardzo wydajnie, polecam podgrzewane siedzenia.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI
7,8
8,2
~Noverss
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
-moc dmuchania grzania/klimy jest na klikanie zamiast pokrętła co jednak przeszkadza a przynajmniej mi