Lista ocen Volkswagen Golf VI (137) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Nie garażuję go i w mokre dni szyby parują (filtr zmieniam regularnie) W naszej strefie klimatycznej „climatronik” jest wk. Dodatkiem i bardziej sprawdza się zwykła Klima
~Kamil_D
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Grzeje, chłodzi, pełen serwis. Fajnym rozwiązaniem jest automatyczne uruchamianie klimy kiedy przestawimy pokrętło na nawiew na szybę. Para znika w kilka sekund.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 TSI 160KM 118kW
Działa sprawnie, szybko i efektywnie. Chociaż ostatnio, dość często parują mi szyby, ale po włączeniu klimy i większego stopnia nawiewu, para znika błyskawicznie
~ZAK
Hatchback 5d 2.0 GTi 210KM 154kW
Za krótko jeżdżę, żeby dać pełną ocenę. Zobaczymy za rok. W tej chwili idealnie, jak w audi, którym jeździłem poprzednio. Może klimatyzacja w audi \"zaskakiwała\" nieco szybciej.
~Marczun
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
szybko , jest listopad i grzeje na 1 jak nalezy , klima w standardzie , nawiew na tyl bardzo pozytywnie. No i w przednich slupkach tez otwory na przewietrzanie . Bardzo dobrze .
~Bartek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Wszystko ok tylko czasami mam wrazenie ze jak ustawi sie tryb auto to wieje za malo na nogi i jest zimno w stopy i trzeba przelaczyc na tryb manual.
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
klima daje rade nawet przy 300g czynnika dobrze chłodziło ogrzewanie jak na diesla w miare szybko sie nagrzewa plus nawiem na tylnych pasażerów jak i szyby
~wnekushow
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Klimatyzacja działa bez zarzutu. Jednakże ogrzewanie jak na samochód benzynowy, który szybciej się grzeje od diesla, no mogłoby być troszkę szybsze.
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Nawiew także z tyłu a to raczej rzadkie w tej klasie aut, szybkie nagrzewanie i schładzanie.Nie znam zjawiska parujących szyb nawet jak jadą cztery osoby.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Ogrzewanie i klima działa sprawnie, z drugiej strony auto, jak nie jeździ stoi w garażu, więc te układy nie sa poddawane jakiejś większej próbie.