Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maja
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Najlepszy z moich dotychczasowych samochodów; świetnie spasowany, możliwość dobrej regulacji foteli co jest ważne, gdy ma się wzrost 160. Nie mogę powiedzieć o tym samochodzie jednego złego słowa; jest niezawodny, świetnie trzyma się drogi na zakrętach, nie jest \"mułowaty\", co często cechuje samochody typu kombi, siedzenia z tyłu są tak wyprofilowane, że doskonale trzymają się w nich foteliki samochodowe. Poza przeglądami związanymi z...
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Zmieniałem: wahacze przednie, sprężyny (połamały się), amortyzatory (na wszelki wypadek jak i tak było porozbierane), łożyska kolumn (padły łożyska), pompa wody (padła), akumulator, zamek pokrywy silnika, zaciski hamulcowe wszystkie (blokowanie hamulców - ponoć to typowe), Reszta to eksploatacja czyli tarcze, klocki, filtry, żarówki itd przez ponad 70tkm mojej jazdy.
~silleigiah
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
wadliwe uszczelki drzwi przednich, po wizycie w salonie założone nowe, problem zniknął, pojawia się też problem z zacinaniem (trzeba mocno szarpnąć klamkę) się tylnych drzwi w sezonie zimowym (za twardy smar do zamków?) - problem zaobserwowany w kilku samochodach z podobnym przebiegiem, rdzewieją słupki boczne (zaobserwowane u 1/30 egzemplarzy - możliwa wada egzemplarza)
~domis78
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po kilu miesiącach użytkowania auta przednie prawe drzwi osiadły i wyniku tego trzeba było wymienić uszczelkę w wnęce drzwi oraz na samych drzwiach i pomalować słupek B bo lakier został lekko starty. W serwisie naprawiono to bez problemu w ramach gwarancji.Drzwi zostały wyregulowane.
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto miewa tendencję do samopsucia i samonaprawiania się :-) Np. przy otwieraniu szyb z klucza, lewa tyla szyba czasem nie drgnie... a czasem się normalnie otwiera.
~Kik
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
gwożdże szyba kierowcy przy zamykaniu, automatyczne odblokowywanie drzwi po wyciągnięciu kluczyka się rozkodowało, przepalona żarówka stopu.
~Jaroslau
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Trudno powiedzieć, mam go za krótko. Poprzednio miałem jakiś czas czwartą generację. Tam się co chwilę coś sypało.
~Bartek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Mialem problem z zarowka od tablicy rejestracyjnej ale sie uspokoilo po miesiacu czasu.
~inquis
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Irytują niedokładne spasowania niektórych elementów karoserii (np. drzwi) oraz zacinające się klamki
~ktoś
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Rdza na przednich słupkach, odpryski od kamieni na lakierze.
Volkswagen Golf VI Variant