Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bidzej
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Zużycie oleju i płynu chłodniczego to nie jest coś, czego bym oczekiwał od samochodu za katalogowe 40000 Euro. Do tego auto regularnie co 5-10kkm wymagało poprawek geometrii zawieszenia.
~Jadwig
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Trochę chyba z drogi w stosunku do konkurencji. Testowałem wszystkich konkurentów wielkościowych i ten wygrał w cuglach. Poza tym mam wersję Highcośtam i 4 motion, więc wiedziałem, że będzie drogi.
~Mateusz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Jak pisałem za 67000 zł myślałem że bedzie to cos lepszego. Wykończenie i wygląd mega ale nie idzie to w parze z jakością. (kierownica sliska ze utrzymac nie idzie)
~podziemek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Subiektywna sprawa - odnosząc do Octavi, Focusa czy Aurisa - jeśli zwraca się uwagę na szczegóły - doskonała. Inna sprawa, że Octavia z takim samym wyposażeniem nie jest tańsza!
~Jezu
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Droga ale tanio to jest Dacia. Materiały w środku z wyższej półki. Silnik majstersztyk. Cichy, dynamiczny i ekonomiczny. Jak oni to zrobili.
~Guzus
Variant 1.6 TDI BlueMotion 110KM 81kW
VW ogólnie troszku za drogie. TDI obecnie dobrej passy nie mają + dużo aut we flotach. Ale dobrze utrzymane egzemplarze jako tako cenę trzymają.
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Tani nie jest ale odnoszę subiektywne wrażenie porównując np z nową Astrą lub Fokusem, że jest o ćwierć półki wyżej. Ja tę różnicę akceptuję.
~Grzegorz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Kupiłem na wyprzedaży rocznika z rabatem 12500 zł więc ok. normalna cena mogla by być niższa ale cóż Vv się ceni.
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto było względnie drogie, ale uznałem, że warto więcej zapłacić za dobrze wykonane wnętrze i świetne wyciszenie.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KwarciK
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Wybrałbym zdecydowanie focusa lub octavię ( bo chociaż wady podobne to chociaż większa
Volkswagen Golf VII Variant