Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Ogólnie świetne auto rodzinne, do miasta i na trasę i z charakterem mimo, że to VW. Gdyby nie awaryjny DSG po dużych przebiegach wybrałbym właśnie automat. Niskie spalanie.
~M.C.
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Mam go od nowości, to dobry samochód z niezłym silnikiem o małe pojemności 1.6 i 105 KM. To zupełnie wystarczy. Dynamiczny i oszczędny. Nic się nie psuje.
~NIGDYwięcej
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Wszystko w aso drogie i nie robione fachowo, mimo przegladu nawet pod komputer nie podpieli i nie skasowali błędów
~kk_g7
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Ogólnie jestem zadowolony poza jednym minusem - jest mniej miejsca w środku w porównaniu do mojego drugiego auta Golfa 5.
~Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Za całokształt postawiłbym 4+. Ogólnie przyjemne auto, sprawia wrażenie solidnego i dobrze skrojonego. Lubię ten samochód
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ogólnie przyjemny samochód, auto dla ludu. To mój drugi Golf, kiedyś miałem IV 1.9 TDI (110km). Ten obecny jest w wersji Highline.
~krzysiek łódż
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
oszczędne ,niezawodne, idealne na długie podróże . to jest wzór do naśladowania innych aut
~Łukasz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 90KM 66kW
Auto uniwersalne pod każdym względem. Nie za małe, nie za duże. Sprawdza się jako auto rodzinne.
~Łukasz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 90KM 66kW
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant
5,8
~Golf
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bardzo trwały, oszczedny i komfortowy samochód. Wykonanie i spasowanie na bardzo wysokim poziomie.
Volkswagen Golf VII Variant