Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Golfem VII Varinat 2.0TDI (150KM) z DSG w wersji wyposazenia Highline jezdzilem 2 lata, w ciegu ktorych przejechalem ponad 70000 km. Generalnie daleki jestem od zachwytu, ktory z jakiegos powodu jest dosc powchechny auto jest w porzadku - i nic ponadto, z drobnymi wyjatkami w jedna i w druga strone. Gdyby nie fakt, ze to samochod sluzbowy, szukalbym czegos innego.
~Jarek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
340 000 km i auto jeździ bez problemu. 1.6 tdi to godny następca 1.9 tdi 90km. Oba są nie do zajechania. Jakbym mógł to bym cofnął te 200000 i sprzedał bez problemu bo Golfik wygląda i jeździ jak nowy. Nie jest zajechanym szrotem jak Kianki czy Focusy z tym samym przebiegiem. Golf jaki użytkuje to flotowe auto i dogina nim 3 pracowników.
~Marcel
Variant 1.2 TSI BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bardzo udane auto. Zmieniłem z forda focusa mk2 po lifcie i nie żałuje. Fajny elastyczny silnik (w fordzie miałem 1,6 i 100 km ale dynamika dużo większa w golfie choć liczby tego aż tak wyraźnie nie wskazują . Świetne wyposażenie (grzane lusterka i fotele, kamera cofania itd.) wszystko działa jak należy. Mega pojemny bagażnik.
~mike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód poleasingowy, 3 letni, przechulane 170000 km. Myślę, że przebieg oryginalny, realny. Silnik 2.0 + dsg tworzą zgrany duet. Wystarczająco dynamiczny do codziennej jazdy, jak trzeba potrafi być bardzo oszczędny (jak prowadzi moja dziewczyna to spalanie na trasie mamy 4,6l/100). Dbać i jeździć. Zdecydowanie polecam auto.
~Mateusz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Ogółem auto było zawsze moim marzeniem. Jak mialem 19 lat i to auto zadebiutowało, głowiłem sie co zrobic aby je miec. Udało się. Aczkolwiek nie wiem czy to trochu nie przysłoniło oczu. Autko ogółem super ale nie jest to VW dawnych lat. Ma swoje mankamenty. Natomiast nikomi nie odradzam kupna.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wersja Highline. Osobom czytającym oceny tego konkretnego modelu chciałbym zwrócić uwagę, że oceniam to auto po raz trzeci. Wcześniej pod nickami Bartek i Bill Cllinton podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami po 8.000 i 20.000 km przebiegu. Teraz nadszedł czas na doświadczenia po 50.000 km
~Kawior
Variant 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Samochód bardzo dobrze zrobiony, wygodny. O dziwo bezawaryjny (byłem "szczęśliwym" posiadaczem VW B6...). W sumie nic poważnego w nim nie zepsuło (kilka pierdół w serwisie poprawili). Mam kombi więc naprawdę duży bagażnik w tak w sumie małym aucie robi wrażenie.
~Grzegorz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wersja Comfortline, biksenony Basic, pakiet zimowy, pakiet komfort, dwustrefowa Klima, miejsca wystarczająco choć z tylu denerwuje mnie wysoki tunel środkowy, dużo miejsca na kolana, duży bagażnik jak na klasę kompakt. Bardzo dobre materiały wnętrza. Schowek mógłby być większy.
~Buba
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Polecam wam tego Golfa. Ma dobry silnik 1.6 tdi. Ma moc i mało pali, tak w granicy 4-6 litrów. Mój mam od nowiści w firmie i to jest to. Zero awarii i głupich usterek. Auto jeździ tak jak kiedyś auta jeździły tylko lać ON i jeździć. I tyle. Tani serwis.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant
5,8
~Tomek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
jakość wykonania i detale wykończenia, frajda z jazdy, ekstra silnik, gdyby nie pukające tylne zawieszenie było by doskonale, z powodu tej usterki zrażającej do tego modelu nie kupiłbym go ponownie. szkoda bo gdyby nie to auto było by perfekcyjne
Volkswagen Golf VII Variant