Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto jest pojemne, miejsca dla dwóch osób jest aż nadto. Fotele w mojej wersji pomiędzy R a basickiem, sprawują się wyśmienicie. Auto jest dobrze oszklone, widoczność zatem poprawna. Silnik pasuje do charakteru Golfa.
~Anka
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Samochód nie jest niezawodny. Traci moc, nieraz go odpalić nie można, kilka razy musiałam go zostawić na ulicy i dzwonić po serwis . Mąż ma Hondę Acord z 2007r i tam nic się nie psuje, zawsze jeździ i nie zawodzi
~Stanley93
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Na początku chciałem Francuza albo fokusa ale golf 7 mojej żonie się podobał jako jedyny (w sumie to kolor no bo co innego) ale postawiłem na swoim i zrobiłem co mi żona kazała wybralem silnik (tyle mi zostalo)
~macieqm
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Kupiony dla rodziny 2+1. Spełnia swoje zadanie doskonale, wersje Higline doposażona o fotele ergo active (zdecydowanie polecam), nawigację (to nie google maps ale też ok), ksenony oraz obniżone sportowe zawieszenie.
~Nixdorf
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Ogólnie najlepsza cena do jakości wykonania. Jedyny mankament to stukające tylne amortyzatory, które w serwisie wymieniali na stukające inaczej. Dopiero po założeniu Bilsteinów kupionych za własne 400pln zapanowała cisza i radość.
~Jadwig
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód, który cały czas cieszy z kultury jazdy i przestronności wnętrza. Silnik rewelacyjny. Napęd 4MOTION jeszcze nie był testowany w trudnych warunkach, ale "przykleja" się na zakrętach i zachęca do testowania.
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Autko oceniam na dobre, przyzwoite. Wykonanie bardzo staranne, nic nie trzeszczy po 130k we wnętrzu auta. Gorzej z mechaniką, choć i tak jeśli chodzi o dynamikę jazdy spory plus. Potrafi być bardzo oszczędne.
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mimo tego, że auto w bogatszej konfiguracji wychodzi drogie to wg mnie warto dopłacić do jakości wykończenia, komfortu jazdy i przede wszystkim frajdy z jazdy. To auto trzyma się drogi jak przyklejone
~Brutus
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Jedyny plus to ,ze ma lżej pracujące sprzęgło i trochę krótsze. Wykończenie w środku hmmm beznadzieja jak na auto za prawie 100 tys. No i ten słupek przedni troche za bardzo pochylony z ta cholerna szybką...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant
5,8
~Gnom
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Fajne auto. Oszczędne i trwałe. Pali około 5 L ON na 100km. LPG się nie opłaca, szczególnie w trasie, gdzie na gazie musiałbym co 300 km tankować. A tu ponad 1000 km na baku.
Volkswagen Golf VII Variant