Lista ocen Volkswagen Golf VIII Hatchback (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toDRAMAT
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Generalnym problemem tego samochodu jest elektronika i niska jakość wykonania i użytych materiałów. Dotykowy ekran sprawia duże problemy, jest nieergonomiczny, niefunkcjonalny i niestety bardzo często po prostu nie działa. Mam przejechane 1300km i już doświadczyłem takiej plejady problemów, że to się w głowie nie mieści. Są duże problemy z systemem multimedialnym, telefon się nie łączy, gdy się już połączy to czasem się rozłącza, a jak ktoś do...
~krwcu
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
lekko ponad miesiąc przed końcem gwarancji auto zaczęło szaleć, na szczęście udało mi się na dwa tygodnie przed końcem gwarancji wymienić kierownicę i dźwignię zakresów, jestem ciekaw czy inni posiadacze też mieli takie szczęście bo nie wyobrażam wyrzucić nagle ponad 30k na samochód którego system notorycznie się psuje
~KrystianArklon
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Tylko jedna gwiazdka że względu na szybką awarie sprężarki klimatyzacji już przy niecałych 2 tyś km. przebiegu. Zobaczymy jak będzie dalej.
~Jan
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Gdy wyświetlacz się nie włączy całkowicie, samochód traci wszystkie systemy, nawiew itd. Całkowita awaria zdarzyła się 3 razy.
~Maciej
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Nie działający zestaw głośnomówiący , podłączenie telefonu za pośrednictwem kabla do auta (w poprzednich wersjach było bez)
~Janusz
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Ciągłe awarie elektroniki wyłącza wszystkie systemy sprawny tylko silnik ( prawdopodobnie)
~JaroRS
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Wymieniłem olej po 2 tys. km. Na razie żadnych uwag.
~NIEZADOWOLONYzSAMOCHODU
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Czujnik ciśnienia w oponach, problem z dopalanie DPF
~zawiedziony
silnik, elektronika, dotykowe panele
~Grzegorz
Hatchback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Nie było jak do tej pory.
Volkswagen Golf VIII Hatchback