Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kellen
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
185 cm wzrostu i nie mam problemu z podróżowaniem na żadnej pozycji w aucie. Po 2-3 godzinach kości zaczynają domagać się wyprostowania, ale to nawet w autobusach rejsowych tak jest.
~Willi
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
bardzo dobrze miejsca jest pod dostatkiem nikt nie narzeka na ciasnotę, bagażnik ustawny może tylko zawiasy klapy przeszkadzają przy większych pakunkach
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu i tyłu. Wygodnie, nawet dla pięciu osób z dużą ilością bagażu, naprawdę dużą, zmieścił się nawet parasol plażowy (złożony).
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie ma co marudzić, jak na swoją klasę jest bardzo przyzwoity. Nawet jak ktoś sobie siedzi wygodnie z przodu, nie ma problemu z pasażerami z tyłu.
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu nie można narzekać. Z tyłu 2 osoby jadą komfortowo, 3 już trochę mają ciasno. Ale to typowe dla klasy C.
~Radek
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo bużo miejsca z przodu i na nogi z tyłu. Jednak osoby wysokie (ja mam 185 cm) będą miały mało miesca na głowę z tyłu.
~jetta
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
mam 185 cm wzrostu i z przodu mam naprawdę dużo miejsca. Z tyłu jest już trochę gorzej ale można podróżować.
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Tu jest bardzo dobrze. 180cm wzrostu, sam za sobą siadam tak, że mogę założyć nogę na nogę.
~Patryk
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Miejsca dużo zarówno z przodu jak i z tylu.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jachu W.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
rodzina 4 dorosłe osoby + bagaże- bez problemu.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting