Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW od 2011 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
To największa wada, aczkolwiek zarzut jest raczej nie do wyciszenia, a opon (letnich - Bridgestone) - są CHOLERNIE głośnie do 50 km/h, co w mieście jest irytujące... Hałas powoduje, że czasami silnika w ogóle nie słychać. Zimowe opony (Firestone) zmieniają samochód w cichutki, więc to nie wina samochodu, a fabrycznych opon.
~guest636
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Generalnie jest ok. choć spodziewałem się lepszego wyciszenia. Do 120 km/h słychać tylko szum opon, ale niestety słychać je. Powyżej 160 km/h robi się głośniej :-)
~Marek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Mogłoby być lepiej, ale naprawdę źle nie jest. Jeździłem różnymi autami, ale np. Focus, Astra, Auris czy nawet nowa Corolla są sporo głośniejsze.
~Kierowca
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Do 140 km/h jest super, potem z każdą dziesiątką więcej robi się coraz głośniej. Z tym, że nie ma co narzekać - w Passacie B7 Trendline miałem głośniej ...
~Gtj
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jest dobrze, niestety mogło by być lepiej. Przy prędkościach 150 km\\h już dość mocno \'szumi\' powietrze. W Passacie jest zdecydowanie lepiej.
~Rav
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto cichutkie nawet przy 160 km/h. 6 bieg jednak dużo zmienia. Poza tym silnik przy 160 KM już przyjemnie sportowo mruczy.
~macias792
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Ogólnie dobre, chociaż przy większych prędkościach opływające powietrze zdecydowanie słyszalne co na dłuższą metę może być męczące.
~Staszek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Tu jest nad wyraz dobrze, lepiej niż służbowym Mondeo mojej żony.
~Bartosz
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Chyba najlepsze w klasie. Do 140 km/h jest naprawdę cicho i przyjemnie.
~Moras
Bardzo dobrze - jest cichsza niż mój był mój Passat B7