Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (235)

~irek.klaudia@poczta.tp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
JEŻDZE ZAWODOWO OD 18 LAT, MIAŁEM RÓŻNE SAMOCHODY, RÓZNYMI JEŻDZIŁEM SŁÓŻBOWO ALE UWAŻAM ŻE NA NASZE DROGI I RÓZNEJ JAKOŚCI PALIWO SAMOCHÓD JEST NAJLEPSZY ,TWARDY ZAWSZE ZAPALA, MAŁO PALI, PRZESTRONNY, JEŚLI BĘDZIE SZANOWANY TO NA SILNIKU MOŻNA PRZEJECHAC DO 500 0000KM MIAŁEM GOLFA 2 1.6D I SPRZEDAŁEM GO Z PRZEBIEGIEM 350 000 I ZNAJOMY ZROBIŁ JUŻ 70 000/ JAK KTOŚ MA DOSTĘP DO CHIPA NA 112KM TO PROSZĘ O KONTAKT TELEF. 603 620 032 . ADRES...
~siewek
Kombi 2.0 115KM 85kW
zajechać go nie sposób, ale sama kultura pracy jest bardzo wysoka. stad powiedzenie\" gadanie paszczaka, jest przyjemne dla ucha\" :) (Silnik)
~jerry
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ma drobne mankamenty: brak schowków, słabe oświetlenie pokręteł nawiewów, szmaciana tapicerka bardzo denerwujące włączanie tylnej wycieraczki itp
~TMK911
Kombi 2.0 115KM 85kW
Generalnie bardzo dobry samochód. Mało awaryjny i przy przebiegu 330 tyś nie czuć zużycia. Przestrzeń więcej niż wystarczająca. Bardzo wygodny.
3,3
~Robert B
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
auto komfortowe i dosc fajne w prowadzeniu, ale denerwuja sypiaca sie elektryka i zawieszenie, jezeli kupie VW to tylko dla silnika TDI
~sławeks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
są to samochody już dośc stare ale mają duze wziecie na rynku i nawet dośc trzymają cene.kupiłem go tylko dlatego ze honda by mnie puściła z torbami(paliwo) i nie żałuje.nie zawiodło mnie ani razu no i dużo kaski zostaje w porfelu.Ale trzeba sie liczyc z tym ze zadbanych igiełek na rynku juz nie ma,sa tylko w wiekszosci zajezdzone szroty )
3,1
~Krzysiek 26
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przereklamowane gnijące nie warte tej ceny przecież ono ma już 15 i jeżdzi jak trup. Mimo tego że kosztowało mnie 10000zł kupowałem najlepiej utzymany. NIEPOLECAm !!! Cieszę sie, żę już sprzedałem:)))
~grzes
Kombi 1.8 90KM 66kW
czasami należy wejść na obroty powyżej 3 tys. ale to tylko przy wyprzedzaniu i ewentualnie dla szpanu ale dosyć głośno wówczas pracuje. (Silnik)
3,6
~mlodylukas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik trochę głośny ale to wina wygłuszenia, poza tym silnik bardzo ekonomiczny 5.8l/100km do Chorwacji przy komplecie osób i załadowanym bagażniku po sam dach gdzie średnia prędkość ok 130km/h, w Polsce na trasie można spokojnie zejść poniżej 4.5l. Elastyczność, przyspieszenie jest do zaakceptowania. (Silnik)
~MARECKI85
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto dla rodziny, mało pali, tanie w utrzymaniu, ale znaleźć ładny eglemplarz jest ciężko.
Volkswagen Passat B4 Kombi