Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (235)

~Wiktor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo obszerny i duży samochód. Miejsca jest w nim dla każdego, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, a może zwłaszcza pasażerów. Po rozłożeniu na płasko tylnych siedzeń mamy prawie ciężarówkę, którą możemy przewozić szafy, łóżka i co sobie tam wymyślimy. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
bez stresu, omijam ASO, korzystam z usług rezolutnych rzemieślników, najdłuższa naprawa - profesjonalna regeneracja pompy wspomagania ukł. kierowniczego 6g. - cena ok 250zł.
~radek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
auto posiadam ponad 8 lat. w sumie auto z przeznaczeniem na bezpieczne dowiezienie mnie do pracy ok 130 km dziennie
~zyga4don@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko świetne, przeliftowana b3 udała się koncernowi VW, wielka szkoda nie przyłożyli się bardziej do środka samochodu
~kuba
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
ogólnie bardzo wygodne, przestronne i dynamiczne autko, jednak czasem zawodzi
~Michał
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo fajne duże i wygodne autko. Pojechałem nim bo Bułgarii bez żadnych problemów, a nic przy nim nie robiłem. Spalił 9 L gazu /100km
~tomek19904
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Bardzi dobre i funkcjonalne aut. Doskonałe dla rodziny. Trzeba tylko przyzwyczaić się do tego dużego silnika.
~jacek.grzyb1@neostrada.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Zimny tdi zawsze jest \"twardy \", potem juz tylko lepiej, ale jeśli ktos go rozgrzeje nie ma problemu (Silnik)
~werner.kk@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu jak diabli w swojej klasie i cenie naprawde rewelacja
~grzegorzkaz@o2.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Byłoby lepiej gdyby nie skrzynia - dłuższe przełożenia dałyby niższe spalanie i byłoby ciszej w środku przy szybszej jeździe. Bo do jedynki i wstecznego można się przyzwyczaić.
Volkswagen Passat B4 Kombi