Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (235)

~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonały samochód dla 4 osobowej przeciętnie zarabiającej rodziny,ale również do małego biznesu. Bez zbędnej elektroniki i bajerów .Niezawodność tkwi w prostocie. Jeżeli szukasz niedrogiego i niezawodnego auta i masz praktyczne podejście do życia to ten model spełni Twoje oczekiwania. Sztuką jest niestety kupić ten model bezwypadkowy, z rozsądnym przebiegiem i ceną. Ja wszystkie swoje auta przywoziłem od Niemca i nigdy tego nie żałowałem....
~das ałto
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Nie polecam. Chyba że jesteście masochistami. Samochód okropnie przestarzały nawet jak na swój rocznik. Wykończenie jak w więzieniu,niektóre elementy deski rozdzielczej można rozmontować przy pomocy samych dłoni. Moim zdaniem dziś można go wykorzystać jedynie jako samochód dostawczy, bo każda przejażdżka jest okropnie męcząca co wyjaśnię później.
4,1
~Mcree
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik bardzo elastyczny, wytrzymały i ekonomiczny. Można nawet powiedzieć, że poza zbyt delikatną turbiną jest niezniszczalny. Warto kupować Passaty z silnikami zalanymi markowym syntetykiem lub pół syntetykiem. (Silnik)
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
autem zrobilem 200tys km, kupilem je do pracy, mialo byc niezawodne i ekonomiczne- i bylo, nigdy!!! mnie nie zawiodlo, auto nie jest ciche (od tego mam inne ) ma swoje wady ale kupujac je trzeba pojsc na kompromis. albo wygodny francuz, ale wtedy nie masz pewnosci ze rano dojedziesz do pracy albo passat B4 pojedziesz zawsze ale... generalnie polecam. tylko kupcie sobie zadbany egzemplaz
~Zappa
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobry samochód. Szczególnie jeśli chodzi o jego osiągli, spalanie i dużą niezawodność. Na pewno docenią go wszyscy którzy budują, remontują i urządzają dom/mieszkanie. Jest naprawdę pojemny. Do słabych strony można zaliczyć bezpieczeństwo: brak poduszki, ABS-u etc. to naważniejszy z powodów dla któego zamierzam go minenić w najbliższym czasie.
~Suleksson
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdyby to zależało tylko ode mnie to zamiast Forda Mondeo 2000 rok 2.0 TDDi kupiłbym jeszcze raz \"Passaciora\" z rocznika np. 1995.
~djjarosz2
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód posiadam 7 lat. kupiony z przebiegiem ponad 400 tyś. obecnie na liczniku widnieje 609870 km. średnio pali w cyklu mieszanym 5.0-5,2 litra jazda po mieście. od 2 miesięcy domierzam nim do pracy. na kompie wskazania przy oszczędnej jeździe, bez zbędnych przyśpieszeń i hamowaniu silnikiem to 3,1l/100km, lecz z obliczeń dystansu do zalanego paliwa wychodzi mi 3.7l/100 komp trochę oszukuje. oczywiście auto nie posiada kata i dla tego...
~ruf
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Warczący muł bagienny. Jedyny naprawdę niezawodny samochód jaki miałem. Oszczędny i praktyczny. Postanowiłem go zajeździć do końca - broni się skutecznie już z 6 lat.
~Xobis
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik pracuje dość głośno za sprawą rolki od napinacza która strasznie brzęczy ale jest to mało istotny element. Jak na swoją masę i moc jest dynamiczny, zrywny i w razie potrzeby jest czym depnąć. (Silnik)
~W1SN14
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie autko bardzo mi się podoba, poprzednim autem był passat, teraz jest passat i wiem że następny też będzie passat. Mimo swojego wieku autko wygląda nadal atrakcyjnie. Z przyciemnionymi szybami, fajnym kołem i obniżonym zawieszeniem nie jedna osoba się oglądnie a przecież to rodzinne kombi :)
Volkswagen Passat B4 Kombi