Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (235)

~Piter
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po przesiadce ( przymusowa ) z Alfy 145 JTD do Passata myślałem że ogłuchne. Silnik to pierwsza generacja TDI ze sporym przebiegiem - hałasuje i warczy , do ciszy JTD daleko mu.Ogólnie kultura pracy słaba , elastyczność może być chociaż 90 koni w Passacie kombi szału nie robi. (Silnik)
~laksen
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Zadbany egzemplarz warto kupić (chociaż ciężko znaleźć taki), dla 4 osobowej rodziny w sam raz i do tego bardzo ekonomiczne kombi, wyjątkowa odporność na "rudą". Tani w naprawie.
3,7
~nozd@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
dobry woz,lecz lekko przereklamowany.bardzo wysokie ceny na rynku uzywanych - moze nie zupelnie,ale czesciowo nieuzasadnione
~Camel81
Dla mnie wóz ideał. Ale nie słuchajcie mnie. Ja uwielbiam B4
~nostalgik
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Piszę choć tym samochodem jeździłem wiele lat temu (wersja kombi TZW. PRZEJŚCIÓWKA) NAJLEPSZY JAKI MIAŁEM. Teraz stoje przed wyborem nowego auta wszystko wskazuje na Mazdę 6 TD ale gdyby tylko można było kubić paska przejściówkę nowego to uwierzcie mi, że mimo opatrzonej sylwetki WYBRAŁBYM TO AUTO bo 1. nigdzie nie ma tyle miejsca 2. Ekonomicznośc prawie mityczna przy najprostszym motorze 1.9 TDi bez pompowtrysków i innych pierdół 3. Koszty...
~SUPER_MARIO
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
dobre autkko mało kosztuje / niska cena części / mało pali / DUŻY W SRODKU / nie psuje sie MASZ MAŁO KASY A CHCESZ DUŻY I EKONOMICZNY SAMOCHÓD TO AUTO DLA CIEBIE . POZDRAIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW PASSATÓW .(!!!!!!!!! PRZEJŚCIÓWEK !!!!!!!!!!!!)
~maciekstopka@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
w zasadzie dostałem to czego oczekiwałem od samochodu. może i trochę twardy, toporny ale jeździ wszędzie- na trasie i po lesie. następnym razemwybrałbym może wersję 110km ale podobno są mniej trwałe- podobno:)
4,1
~kugr
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyborów na miss samochodu nie wygra ale na niezawodność nie wielu mu dorówna.
~Sławek ski84@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Najlepsze auto jakim jeździłem. Nie naraża mnie na duże koszty, jest przestronne, można nim przewieźć rzeczy o naprawdę dużych rozmiarach.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~kuba2408
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo awaryjne auto jednak ma dwa plusy silnik i bardzo dużo miejsca z przodu z tyłu oraz bagażniku
Volkswagen Passat B4 Kombi