Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (235)

~tassap 19tdi
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
sa auta i auteczka jak ktos szanuje auto to i koniem bedzie jezdzil bardzo dlugo, wazne ze nie leci deszcz na glowe i sie nie psuje a reszta to PIKUS :)
~Sikor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zdecydowanie najlepsze auto dla stosunkowo mało zarabiających. Bez wiekszych przygód jeśli chodzi o awarie na trasie, oczywiście jak się dba - tak się ma. Nie jestem typem pedanta, żeby z każdą ryską lecieć do lakiernika, ale wiem, że jak regularnie wymienię co trzeba, to się nie zatrzymam na trasie. Auto przestronne, przyjemne w prowadzeniu, wygodne i trwałe. jedyny poważny minus - w mojej wersji brak schowka - ale po 5 latach już nawet nie...
~majster
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
trochę już starawe autko ale lepiej na nim wychodzę niż mając jakieś nowe punto albo innego civica...
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo mi się podoba. Brak klimy powoduje do zmiany auta gdyż latem jest nie znosnie.
~pietrek2805@interia.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
polecam zarowno dla rodziny, jak i dla mlodego, ktory lubi duze samochody i dobrze brzmiaca muzyke w bagazniku... jest to auto, jak przystalo na niemiecka technologie i precyzje...
~jacek411
Kombi 1.6 100KM 74kW
W tym przedziale rocznikowym i cenowym cięzko o lepsze auto. Wygodne, niezawodene a przy tym tanie w utrzymaniu.
~pudel77
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
myślę, że auto jest dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, oszczędne z super silnikiem, jedyno do czego mógłbym się doczepić to wygląd zewnętrzny, - zero fantazji, jak to u niemców
~misiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetne auto godne polecenia każdemu kto ceni sobie wysoki komfort jazdy połaczony z bardzo niskim spalaniem przy dosc elastycznej jezdzie. No i ogromny bagażnik-niewatpliwie jast tez zaleta. Ideale auto na rodzinne wyjazdy i nietylko!
~robert213@poczta.fm
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
VW W TDI OGÓLNIE SĄ TROSZKE KLEKOTLIWE,ALE MI TO NIE PRZESZKADZA,LUBIE TEN KLEKOCIK,ALE OGÓLNIE TO SAM SILNIK NIE DO ZAJECHANIA,A PRZY TYM NAPRAWDE OSZCZEDNY (Silnik)

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~YAro
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
ogolnie co do silnika to nie mozna sie zbytnio przyczepic, pracuje rowno, jest dynamiczny i ma swietne osiagi jak na taka moc ale jest jeden mankament,dokladniej mowiac pompa wtryskowa. Wymienilem juz jedna i widze ze znow zaczyna cos szfankowac. a koszty wymiany zbyt male nie sa;/ (Silnik)
Volkswagen Passat B4 Kombi