Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan (53) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
4+. Samochód jest dobry, ale nie bardzo dobry. Solidny, to chyba najlepsze określenie na niego. Jest to typowy samochód do tyrania, jest wyjątkowo zwyczajny, niczym się nie wyróżnia, ale jeździ i nie sprawia kłopotów. Taki niemiecki polonez. Wydaje mi się, że obecnie jest to jeden z najtańszych w utrzymaniu samochodów. Prosta konstrukcja powoduje i bardzo niskie ceny części generuje niskie koszty. Spalanie niewysokie, a duży, 70 litrowy bak...
~Karol
~damian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
te auto uzytkowalem ok 2 lata temu.kupilem je z przebiegiem 280tys km i zrobilem 30tys w pol roku glownie na trasie polska-niemcy. spalanie super 5,6l przy nonstop 150km/h ale auto co tydzien w warsztacie. efekt byl taki kupilem za 4,5tys zł wsadzilem 4 tys przez pol roku bo myslalem ze jak wymienia wiekszosc to sie nie bedzie psulo, jednak po pol roku dalej sie psulo, silnik zaczal szwankowac(brak mocy i branie oleju) i sprzedalem za 2,8tys...
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Tak na 4+, nie 5-. Samochód poprawnie skonstruowany, ma bardzo dużo przestrzeni, jest ekonomiczny i tani w utrzymaniu. Jeżeli ktoś potrzebuje nie drogi w utrzymaniu pojazd rodzinny, lub potrzebuje przewozić dużo gratów to dobry wybór. Minus jest taki, że... to auto całkowicie bezpłciowe, takie nijakie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Solidne - to chyba najwłaściwsze słowo, aby opisać passata B4.
~silosz
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że ten silnik to nie TDI, a TD. To dość istotna różnica. A co do samochodu to jestem pewien, że zawsze dojadę do celu. Tani w eksploatacji. Daje znać, że coś go boli odpowiednio wcześniej. Silnik osiąga temperaturę roboczą po przejechaniu 5 km. Bez problemu odpala przy -20 po całej nocy na parkingu, a ogrzewanie nagrzeje nam kabinę w 5 minut.
~Fun
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go pół roku, był bardzo zadbany a mimo to: po 2 tygodniach zgasł i niechciał zapalić (pompa czuła na paliwo). przegób, pasek rozrzadu, napinacz, łożysko alternatora, tarcze, teraz wahacz, trace sie przewody!!!!!!!!!(klimatyzacji), wtryski bo dymił. Komfort barzdo dobry, switna dynamika po wyżej 2000 obrotów (wcześniej wielka turbo dziura).NIE JEST WART TEJ CENY
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Całokształt trudno określić... Samochód raczej dla tych, którzy potrzebują w miarę bezawaryjnego auta do taniej eksploatacji nie oczekując przy tym rarytasów. Dla ludzi ceniących bardziej przyjemność z jazdy i komfort podróżowania zdecydowanie odradzam z racji bardzo słabego wyciszenia i topornej skrzyni.
~Maciek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Myślę że największą zaletą tego samochodu jest jego prostota,brak elektroniki,komputerów itp. co w efekcie daje niezawodność na lata. Największą zaś wadą to,że najmłodze B4ki mają 13 lat,a wyrwać \"perłę\" od dziadka-niemca,co to raz omę do kościoła zwiózł to CUD na miarę 6-tki w totka.
~andre.83@o2.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
To moje pierwsze autko. Jak na rocznik 1993/94, to naprawdę nie można się niczego przyczepić. Piszę to przecież w roku 2010. Mimo takiego wieku nie zjada go korozja. Tym Passatem dojechałem latem aż do Wenecji i z powrotem. Polecam tym, którzy chcą kupić dobre auto za kilka tysięcy zł.
~baba za kierownicą
Sedan 1.8 90KM 66kW
Moim zdaniem elegancki, męski samochód. Tak mi się kojarzy, gdy na niego patrzę. Nie posiada zbędnych udogodnień, a producent nie uszczęśliwia na siłę detalami, które nie znajdują zastosowania. Jestem bardzo zadowolona- dla mnie ten samochód ma klasę i jest estetyczny.
Volkswagen Passat B4 Sedan