Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan (46) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mati
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W sumie ok, w zime bezproblemowo, w lato tylny naped lepiej sie spisuje
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu nie jest najgorzej jak na swoje lata konstrukcyjne (zawieszenie chyba identyczne jak w B3). Auto wystarczająco sztywne, żeby czuć się bezpiecznie na zakrętach, o ile nie zapomnimy, że jedziemy Passatem a nie BMW :P
~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Na początku miałem duże problemy, aby przesiąść się z poczciwej beczki. Teraz nie wyobrażam sobie czegoś innego. Jest twardo, ale pewnie. Prosta konstrukcja gwarantuje przy tym trwałość i tanie naprawy, których jest niewiele.
~Karol
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Przez pierwsze kilka miesięcy nie mogłem się przyzwyczaić, gdyż wcześniej jeździłem mercedesem. Jest sztywne, dobrze sobie radzi z naszymi dziurawymi drogami, i jest dość trwałe. Trzymanie za zakrętach przyzwoite.
~szerszen...
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
układ moze byc chodz nasze drogi są okropne!i po roku jazdy mój samochód był wytłuczony juz amortyzatory pomimo to ze sprawne to pukają wymieniłem juz wszystkie gumy na wahaczach ale to nic nie dało
~Maciek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Wygodnie jest przez miesiąc od wymiany tulejek,końcówek drążków i innych pierdół(myślę o jezdzie miejskiej), potem stuka,puka,a na bruku plomby się ruszają w zębach. Słabe heble.
~Marek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Niemcom udało się zrobić idealną limuzynę na polskie drogi,sztywne i proste zawieszenie,jedyne elementy do regularnej wymiany to tuleje wahaczy i końcówki drążków,koszty symboliczne.
~Atus
Sedan 2.0 Syncro 115KM 85kW
Wiadomo, nie jest to konstrukcja wielowahaczowa jak np. w Passacie B5 i na pewno pod względem komfortu, prowadzenia jest gorszy od B5, ale za to ewentualne naprawy bedą tansze
~baba za kierownicą
Sedan 1.8 90KM 66kW
Prowadzenie samochodu- jak dla mnie rewelka- bardzo lubię Passata w prowadzeniu, choć nie mogę powiedzieć, żebym miała ogromną skalę porównawczą.
Volkswagen Passat B4 Sedan