Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie wiem,czemu piszą,że jest problem z tylnymi,bocznymi szybami ?? Niby paruja i nic nie widać. Wydaje mi się,że lusterka boczne wymyślili nie po to by auto lepiej wyglądało,tylko po to by z nich korzystać. Do widoczności nie mam zastrzeżeń.
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Troszeke przeszkadzaja tylnie slupki przy cofaniu ale wiekszego problemu to nie stanow i mozna wkoncu teraz montowac sobie za niewielkia kase czujniki cofania co napewno ulatwi parkowanie dosc dlugiego samochodu.
~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Bardzo dobrze dobrane lusterka, wszystko widać jak na dłoni. W innych samochodach tego nie miałem. Dość łatwo można manewrować na parkingu, widać wszystko co trzeba. Taki kanciak :)
~Karol
~mati
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko ok. Lecz przez jakość materiałów stosowanych przez koncern audi-vw moja szyba przednia jest już cała porysowana, ma jakies kropki i to bardzo denerwuje.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu napisać? Mam sedana i są problemy z widocznością przez tylną szybę - bagażnik jest wysoko umiejscowiony. Kombi dostałoby w tym punkcie 5.
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Samochód jest duży, a mimo to bardzo dobrze się nim parkuje. Dobrze dobrane lusterka boczne, tak, że widać niemal wszystko co jest za samochodem.
~maestro
Sedan 2.0 115KM 85kW
Do przodu nieźle, choć czasem przeszkadzają słupki, do tyłu jak to w sedanie. Za to lepszych lusterek nie spotkałem w żadnym aucie.
Sedan 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra. Żadnych problemów - jedynie na cofanie będą narzekać Ci, którzy po prostu nie umieją jeździć sedanem. To tyle :)
~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jeżeli ktoś jest przyzwyczajony parkować na czujniki z tylem sobie nie poradzi :) radzę zamontować hak :)
Volkswagen Passat B4 Sedan