Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dariusz.stepien@electrolux.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie można nic zarzucić. Dobrze oszklony. Duży zakres regulacji fotela i kierownicy przekłada się na łatwość ustawienia pozycji przy każdym wzroście. do tego połączenie regulacji lusterek jedną manetką, która przy ustawieniu L steruje dwoma lustrami w pionie zgodnie a w poziomie przeciwnie. Obniżenie luster przy cofaniu to jeden ruch ręki manetką (pozL). Samochód dość długi (4,8m) więc czujniki cofania znacznie pomogły. Manewry ułatwia potężny...
~outsider
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
No niestety... Coś za coś - bardzo ładna sylwetka samochodu i moja leżąca pozycja za kierownicą nie dadzą się pogodzić z dobrą widocznością, to nie autobus. Ogromny minus natomiast za światła - drogowe są jakby ich nie było, założyłem 100W żarówki żeby widzieć w nocy cokolwiek (powoli nie jeżdżę ;-) )
~look7
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność do przodu na boki i do tyłu dobra, nawet bardzo dobra jak dla mnie i na ten typ samochodu, kombi. Jedynie co mi przeszkadza to przednie słupki, są dość szerokie i masywne i ograniczają trochę widoczność w bardzo ostrych zakrętach takich +40*, ale da się przeżyć.
~ziXen
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Komfort podróży nieziemski, jak to passat. Nie ma ostrych barw podświetleń, ostrych kształtów, fotele wygodne, chociaż alcantary nie polecam - dupsko się poci ;) Ładnie to wygląda ale nic pozatym. Polecam klasyczne fotele. Więcej wygody i latem i zimą.
~ciernik
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
BDB. Bez zastrzezen. Duza szyba i regulowana wysokosc fotela gwarantuja bdb widocznosc do przodu. Jesli chodzi o widocznosc do tylu, to o dziwo w wersji kombi jest ona duzo lepsza niz w sedanie, bo wraz z szyba konczy sie praktycznie zsderzak samochod.
~mikesrike
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Słupki między szybami bardzo małe, dookoła same szyby, jak to w kombi, dosyć duże lusterka. Nic dodać, nic ująć, po prostu bardzo dobra widoczność i chyba póki nie zaczną robić całych samochodów ze szkła - nie zmieni się to.
~oskarotal
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Lusterka obejmują dostateczną widoczność, maska nie za długa szybko można ocenić gdzie kończy się auto. Rozglądając się do okoła widać wszystko, nie ma problemu z parkowaniem w ciasnych miejscach.
~Damian
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność jest bardzo dobra. Ja jeżdżę samochodem prawie bez przerwy bo miastach i mimo wielkości auta doskonale sobie radzę w każdym miejscu, ponieważ każdy szczegół poza autem jest widoczny.
~Bamboo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeśli ktoś jeźdił tym autem wie że przy zakręcie w lewo widoczność strasznie zmniejsza z powodu szerokiego ramy okna..(wybaczcie za nieprecyzyjność terminologi). Ale tak po za tym ok..

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tetetka
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
W klasie kombi super. Przednia maska niezbyt długa. Można dojechać do przeszkody prawie na styk. Widocznośc do tyłu w kombi również w porządku. Koniec szyby= przeszkoda.
Volkswagen Passat B5 Kombi