Lista ocen Volkswagen Passat B5 (1971)

3,8
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli samochód pochodzi z pewnego źródła, ma autentyczny przebieg i był odpowiednio serwisowany będzie służył długo i bezawaryjnie, dzięki swojej prostej i taniej w naprawach konstrukcji. Oszczędny silnik, niezniszczalna skrzynia biegów i sprzęgło, doskonałe hamulce i pancerna tapicerka (nie do zniszczenia) to wielkie atuty B5. Jeśli natomiast trafimy na zamęczony, zaniedbany i odpicowany przez handlarza ulepek no to cóż... jeśli tylko nie...
~Kowal
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Uważam, że jest to bardzo dobre auto dla osoby poszukującej praktyczności oraz komfortu, wyższe wersje wyposażenia bardzo poprawiają odczucia z używania auta, mój ma 8 głośników, 8 poduszek, climatronic, ESP i wiele innych przydatnych rzeczy, które bardzo cieszą podczas korzystania z auta. Silnik to fajna elastyczna jednostka, która pozwala na dynamiczną jazdę w mieście jak i w trasie, a przy tym nie spala kosmicznych ilości ropy.
3,3
~bronek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto napewno niejest idealne,ale wciąż może się podobać(kwestia gustu).Niejest też niezawodne,poprostu przeciętne w swojej klasie.Dobre auto w długie trasy,przestronne,komfortowe.Ma sporo wad,ale więcej zalet,na tle konkuręcji wypada całkiem nieżle.
~DONEK
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Podsumowując, samochód mogę polecić naprawdę wymagającym klientom którym zależy na bezawaryjności, wszechstronności, wysokiej jakości wykonania, niskim spalaniu, dużej mocy, nie przeciętnym osiągom, ogromnej ilości miejsca. Jeśli ktoś mówi źle na temat VW PASSATA B5 FL COMBI 1.9 TDI 130KM na pompo-wtryskach to znaczy że albo nie miał z nim styczności, albo nie dbał o niego. JEŚLI DBASZ TO MASZ!!!
3,1
~fan marki
Kombi 2.0 i 20V 130KM 96kW
kupujec passata b5 fl 2.0 20v liczmy sie z kosztami , silnik jednym slowem to nieporozumienie jakie wv wyprodukował odradzam te silniki .
~Aleksandra
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Piękna komfortowa, o lekkim sportowym zacięciu limuzyna. Jedne z nielicznych blisko 20-letnich samochodów, które wyglądają na nowe i które nadal jeżdżą. Silnik jest bajkowy, mało pali. W środku przestrzeń, poczucie bezpieczeństwa. Świetne prowadzenie, przy 220km/h nie ma się uczucia, że spada się z drogi. Zimą, na dobrych zimowych oponach naprawdę jedzie się bezpiecznie i pewnie. Na b5 chorowałam od bardzo dawna, bo według mnie to...
~VW Passat B5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Opisywałem mojego Volkswagena w samych superlatywach, więc podsumowanie również będzie z gatunku \"ohh, ahh\". Ekonomiczny, niezawodny, tani w utrzymaniu, przestronny i konkretny samochód. Po prostu Volkswagen.
~RAFAŁ_TORUŃ
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
OGOLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z AUTA, JEST PROSTE, MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE, NIE JEST PRZEPCHANY JAKIMIS BAJERAMI, SPALANIE WZOROWE PRZY DZISIEJSZYCH CENACH PALIWA. JESLI CHODZI O ZAWIESZENIE I USTERKI TO UWAZAM ZE JAK SIE DBA TAK SIE MA :) NIE ZALUJCIE NA CZESCI, REAGUJCIE NA USTERKI SZYBKO, A AUTO ODWDZIECZY SIE BEZAWARYJNOSCIA, AUTO JEST NUDNE W SRODKU ALE WG MNIE MA JEZDZIC A NIE BRAC UDZIAL W KONKURSACH NA PIEKNE WNETRZE :) ZEWNATRZ...
4,1
~Kierowca Bombowca
Sedan 1.6 100KM 74kW
Reasumują, jestem zadowolony z tego samochodu. Nie jest tak piękny jak Alfa Romeo, nie jest tak niezawodny jak Toyota i tak wykonany jak Audi, ale dzięki temu że producent zrównoważył te wszystkie cechy i dodatkowo opakował w dobrze wykonane i zabezpieczone przed korozją nadwozie, można śmiało stwierdzić że jest to samochód dobry i posiada zdecydowanie więcej zalet niż wad.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Solidny, wygodny, bezpieczny, pojemny i ekonomiczny, niezawodny, tani. Ale też głośny, niepiękny, bardzo pospolity, nie dający frajdy z jazdy, dość przestarzały technologicznie. Nie jest zły, ale czegoś mu brak.