Lista ocen Volkswagen Passat B5 (1971)

~Przem735
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Znakomity i bardzo komfortowy samochód, który odwdzięcza się za nie male pieniążki jakie trzeba za niego dać, ale potrafi też zrujnować jeśli się o niego nie dba lub wejdzie w posiadanie już dobrze wyeksploatowanego samochodu. Wtedy nie polecam!!
~jojo56a@o2.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
zawsze może być lepiej jednak ogólnie źle nie jest z wyjątkiem mikrostyków, koniecznie przed zakupem passata trzeba poznać dokładną historię napraw auta oraz jego serwisu i uważać na potłuczaki sprzedawane jako bezwypadkowe.Jeszcze ostatnia uwaga dla potencjalnych kupujących passata B5 !!! UWAGA !!! JUŻ W WERSJI Z BENZYNIAKIEM 1.6 LITRA JEST MONTOWANE KOŁO DWUMASOWE !!!
~MarcinZ
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
vw passat 1.9 tdi 110km oznaczenie silnika AFN jest naprawdę udanym samochodem, jeśli szukasz tego samochodu, proponuję szukać szukać i jeszcze raz szukać jest dużo samochodów po przejściach niestety, taki nasz kraj kombinatorów, nie ufaj przebiegom po 150000km, po kupnie zmień olej, filtr oleju, paliwa, powietrza, pyłkowy zmień rozrząd, paski, pompę wody. Największym minusem i problemem tego samochodu są jego właściciele którzy nie dbają nie...
~Fazeusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ogolnie jestem zadowolony. Komfortowe auto, trochę za drogie w utrzymaniu, ale gaz pozwala mi zaoszczędzić trochę pieniążków.
~Sebek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Może jednak trochę brakuje turbiny... Ładnie zbiera się na każdym biegu ale dopiero powyżej 2500 obr/min choć z drugiej strony elastyczność jest niesamowita - 50 km/h i 5 bieg, a przy tym zero szarpania itp. (Silnik)
~goornique
Kombi 1.6 100KM 74kW
Samochód pozbawiony romantyzmu, do bólu praktyczny, czasem by się chciało, że miał więcej uroku, np. w wykończeniu wnętrza, ale rekompensuje to praktycznością, niezawodnościa i iscie niemiecką solidnością. Jeśli ktoś szuka samochodu, który nie musi dostarczać mocnych wrażeń, ale za to jest bezproblemowy i bezstresowy - Passat to dobry wybór dla niego.
~waldek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Bardzo udane auto.Duże ,przestronne,wygodne i obecnie można kupić za nieduże pieniądze ,choc i tak droższy od większości konkurentów - ale warty tego.
3,2
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Byłoby fajne auto ale niestety trapi je tak wiele przeróżnych wad i usterek ze naprawdę psuje to wszelka przyjemność z eksploatacji tego pojazdu. Sama koncepcja samochodu fajna - przestronny sedan z silnikiem umieszczonym wzdłuż osi samochodu, za te pieniądze otrzymujemy naprawdę kawał samochodu. Nie ma on niestety nic wspólnego z legendarna niemiecka solidnością, ten model jest naprawdę problematyczny. Oszczędny motor jak najbardziej na plus,...
4,1
~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
nie jest zle, wydalem sporo pieniedzy ale mysle ze pojezdze nim bez wiekszych napraw.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Oceniając całokształt swojego PASSATA dałbym mu mocną \"czwórkę\". Nie jestem fanatykiem niemieckich aut, aczkolwiek jestem do nich bardziej przekonany, niż np. do aut francuskich. Miałem w swojej krótkiej karierze przed Passatem golfa 3 którego użytkowałem przez 3,5 roku i po prostu oprócz standardowych wymian płynów eksploatacyjnych, pasków itp. nie wiedziałem, że mam samochód - tylko paliwo lałem i wszystko chodziło jak w szwajcarskim...