Lista ocen Volkswagen Passat B5 (1971)

3,5
~Passat
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie miało być fajnie, no cóż MIAŁO... Mojego Passata kupiłem przywiezionego z Francji, był w dość dobrych pieniądzach, podczas oględzin bagażnika wyszło na jaw że miał dzwonka w tył. Jak się okazało, nie było to jakieś mega poważne- zmieniona klapa, zderzak, jedna lampa, trochę wyklepane w środku i podmalowane. Ogólnie stwierdziłem że do przyjęcia, biorąc pod uwagę że reszta 100% oryginał i sprawne, noszące normalne ślady użytkowania, a w...
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Niemiecka precyzja i doskonałe wykończenie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz auta. Polecam Dla osób które cenią sobie wygodę przestrzeń i precyzje. Niestety kręcenie liczników zniechęca do zakupów samochodów tej klasy i z dieslem. U mnie wg licznika jest 220tys lecz po silniku stawiam na około 400 tys. Dlaczego o tym dalej.
~Jakub
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto super,zakupiłem je niedawno od fanatyka VW. Przed kupnem przeczytalem mnostwo opini o tym samochodzie miedzyinnymi na autocentrum,dlatego tez chcialbym podzielic sie z wami moja opinia mojego passata i pomoc wam dokonac wyboru. Aktualny przebieg mojego to 410000km (silnik w swietnej kondycji ,zawsze odpala od 1 razu,nie kopci , nie bierze ani grama oleju,ladnie przyspiesza ) wgrana mapka na 136 km i i 318 Nm (seryjnie 110 km AFN) przez co...
3,8
~mikesrike
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na pierwszy samochód bardzo dobry wybór. Co prawda nie jestem wielkim fanem nadwozia kombi, lecz przynajmniej auto jest przestronne, praktyczne i całkiem nieźle wykonane, chociaż ma sporo niedoróbek.
~look7
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżdżę nim już ponad 5 lat, rocznie robię 10-15tys. kilometrów. Całokształt oceniam jako dobry. Przy prawidłowej eksploatacji nie ma z nim większych problemów, nieprzewidzianych awarii, wymieniam jedynie części eksploatacyjne, hamulce, amortyzatory.
~piotr7th
Kombi 1.6 100KM 74kW
witam, użytkuję Passata B5 1.6 ARM w wersji kombi 101km; 99 rok od ponad 6 lat... kupiłem okazyjnie z Niemiec przebiegiem ~ 210tyś (raczej nie oryginalnym) generalnie był zaniedbany, w kiepskim stanie ale dobrze wyposażony i dosyć tani... Od samego początku planowałem założyć instalacje gazową więc prosta konstrukcja silnika 8-mio zaworowego idealnie się do tego nadawała - jedynie plastikowy kolektor dolotowy wymusza założenie instalacji...
~Adrian
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ogólnie rzecz biorąc to przyzwoite auto w swoim przedziale wiekowym i cenowym. Ma swoje wady i zalety. Silnik jest dość żwawy choć głowy nie urywa :) Do normalnej jazdy wystarcza. Z
~Piciu
Kombi 2.5 TDI 180KM 132kW
Auto przyzwoite pod każdym względem, duże wygodne, z optymalnym moim zdaniem do swojej wielkości silnikiem i napędem. Można go polecić, jednak warto przed zakupem dobrze się rozejrzeć, bo na rynku są różne niespodzianki.
3,5
~baenaba
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Auto fajne aczkolwiek nie jest wolne od wad. Dużo mniej problemów sprawia mi Astra II żony. Oba pojazdy o podobnym przebiegu. Wygodna,dobrze prowadząca się limuzyna. Polecam ale trzeba się nastawić na rożnego rodzaju drobne wydatki.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Blink
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Mimo wieku i drobnych usterek daje ocenę 5 z małym minusem. Auto dobre jak na swoje lata, swego czasu jedno z lepszych dostępnych. Szkoda tylko że większość z nich oferuje oplakany stan i przebiegi rzędu pół miliona. Wtedy może zepsuć się prawie wszystko.