Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2000 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Stosunek ceny do jakości mi osobiście odpowiada. Ja sprowadziłem swojego Passata od prywatnej osoby z Niemiec. Auto miało najechane 235.000 z książką serwisową. Miało jednego właściciela. Samochód był kupiony \"z podwórka\" więc cena nie pozostawała do negocjacji. Ale szczerze powiem wolałem benzynę z udokumentowanym przebiegiem, niż diesla, który po przyjeździe do Polski pokazałby pewnie na komputerze pół miliona km.
~semaj@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
dla tego komfortu i prestiżu dla tych nienajbogatszych warto zapłacić te pieniądze ------------------------------- Odnośnie poniższego pytania, czy kupiłbym jeszcze raz... fajne jest auto, ale mam zamiar nim pojeździć 5 lat i zmienić na coś zupełnie innego. Nie można popadać w monotonnię :) aczkolwiek poprzedni właściciel kupił nowego passata.
~Przemo
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Auto za tą cenę daje taki sam komfort jazdy Daewoo Nubira, która jest o połowę tańsza. Eksploatacja tego drugiego jest również o wiele mniej kosztowna. Reasumując muszę powiedzieć, że w przypadku VW bardzo dużo płaci się za markę, która nie ma nic wspólnego z jakością.
~Rudziutki
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Starsze egzemplaze (rocznik 2000) z normalnym przebiegiem za cene ktora trzeba za nie zaplacic naprawde oferuja bardzo duzo. Jezeli chcesz miec trwaly, niezawodny samochod i do tego ekonomiczny samochod to passat 1.9 tdi to jest to czego potrzebujesz!
~a.g.
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
AWARYJNY!!! zawiszenie z a4 4 wachacze z 1 strony! + nasze drogi zgroza! mam zamiar kupić sobie MERCA 124 300td w automacie z ostatniego roku produkcji a PASSATA odradzam wszystkim kto jeżdzi po naszych drogach. Stary model jest 100 x lepszy nowy to kicz!!!
~roman40
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
tylko w serwisie w bielsku-białej maja stare podejscie do klienta,zawsze musze czekac ok 1 godz.na przyjecie auta a potem ok 1/2 godz.na odbranie za te cene która tam maja powinno byc to expresowo
~GrandeP
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Drogie części - nie polecam tanich zamienników! Kupiłem tańsze tarcze i klocki, po chwili tarcze były już krzywe a wybracje wykończyły przeguby i łożysko. Naprawa wyniosła 1000 zł.
~korbolek5
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód za niewielkie pieniądze który jest tani w utrzymaniu, daje dużo przyjemności z jazdy a długie trasy nie męczą ani go ani pasażerów.
~kristik81
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jeśli chodzi o cenę to nie jest ona atrakcyjna, w porównaniu z innymi autami z tego rocznika, ale komfort jazdy i bezawaryjność trochę to rekompensują.
~Sandwolf
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Pasek jest drogim autem ale długo też trzyma cenę. Więc można spokojnie kupować bez obawy że po roku będzie miał wartość połowy ceny zakupu.
Volkswagen Passat B5 Sedan