Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablosd90
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
oceniam na dość dobrze, jedyna rzecz co mnie bardzo denerwuje to masywne tanie czarne plastiki na zderzakach i drzwiach które poprostu psują wyglad auta za tyle pieniedzy, wyposazenie jest dość bogate(mieszkam w anglii wiec tutaj wyposażenie podstawowe jest dość bogate ESP, Climatronic, CD, Elektryczne Szyby w standardzie itd. ale nie mam chrom pakietu), dosc dobre wykonanie(tylko plastik przy kratkach nawiewu trzeszczy jak się nacisnie, i pod...
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Koszmar. Zwykle auto za olbrzymie pieniądze. Płacimy tu tylko za znaczek. Owszem auto duże i oszczędne ale za taką kasę można kupić coś lepszego coś z duszą , tu oprócz klima troniku i 4 pp nie ma po prostu nic. Zwykle auto dla plebsu(bez obrazy bo sam takim jeździłem) Nie jest to raczej auto dla młodego człowieka <35 . Poprostu do przejechania z pkt a do b i tyle , zero polotu fantazji. A cena koszmarna. Auto nie dla mnie ale dla kogoś...
~exb5.5
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Kupiłem wersję Basis, więc po 6 latach straciłem tylko 60% ale dobre wyposażenie poprawia humor - nowy wyposażyłem. Pewnie więcej stracę ale bajery cieszą. W wersji Basis fotele były w miarę wygodne i w zasadzie nie miało się co zepsuć. Rodzinom z dziećmi polecam pokrowce od lugano. Szyte do modelu z materiałów używanych przez VW. Sporo stresu ubywa.
~VwManiakK2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Wydaje mi się że stać przyzwoitego Polskiego Kowalskiego na to auto.Jak chcecie kupić auto do 30 tysięcy a nawet taniej to gorąco polecam Wam Vw Passata to rodzinny komfortowy a nawet lekko sportowy samochód z eleganckim wyglądem wizualnym.Mnie nie zawiódł i Was nie zawiedzie.
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Hmm troszku drogie są, tzn.: chcąc kupić auto w naprawdę dobrym stanie, trzeba zapłacić sporo więcej niż się cenią handlarze na allegro. Niełatwo jest znaleźć takowe. Ale warto poszukać dobrego egzemplarza, będzie to później procentować.
~EMI
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
cena do jakości odpowiada dziś można kupić go za 25 tyś uważam że za te pieniądze nic się lepszego nie znajdzie tylko apeluje do wszystkich bardzo uważnie sprawdzajcie auto przed zakupem pod względem bezwypadkowości żeby później nie żałować.
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Za ta kase mozna zakupic Mazde 6,Honde Accord,Opla Vectre(ktory jest duzo lepszy i wygodniejszy)Audi A4,Toyote Avensis,BMW E-46(która jest niezawodna)bron Cie Boze przed Mondeo. Z drugiej strony tez kwestia gustu.
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
jezdzi tego masa i tanie jak barszcz. najpopularniejszy wiejski wagen. zainteresowanych ostrzegam przed kupowaniem w pl passatow z przebiegami 150000km wszystkie maja na allegro tyle jak jeden
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Za te pieniądze otrzymujemy dużo samochodu, ale niestety to już nie jest \"ten\" VW... Niska jakość i wysoka usterkowość cechują ten model.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~OBIEKTYWNY
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
35000 ZL ZA 7 LETNI TRAKTOR KTORY OKAZAL SIE BARDZIEJ AWARYJNY OD 12 LETNIEGO PEUGOTA 406 ,WIEM JUZ DLACZEGO TAK MALO VW B5 JEZDZI NA TAXI :)
Volkswagen Passat B5 Sedan