Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michu72
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nigdy nie miałem problemu z zaparowanymi szybami,mam tylko jeden problem z ogrzewaniem ale to na pewno jest do wymiany chłodniczka bo ogrzewanie mam słabe ale chyba już czas ją wymienić.
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W mojej wersji są tylko nawiewy samochód nagrzewa się dość szybko,jednak że w lato jeśli jedziemy autostradą zostaja tylko nawiewy więc przy okazji mamy saune w cenie jazdy
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogrzewanie działa bardzo dobrze. Wentylacja jeszcze lepiej. Kierowca nie ma problemu ze zjawiskiem zaparowanych szyb. Szyba z tyłu ogrzewa się bardzo szybko podobnie jak lusterka.
~grzegorzknyt@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Deszcz,osoba z wilgotnymi włosami w środku = zaparowane szyby i przymus ciągłego nawiewu na szyby
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Klima manualna w zupełności wystarcza. W zimie troche długo się nagrzewa, ale to diesel.
~mupja
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tutaj nie mam porównania. Po prostu działa i klimatyzacja i wentylacja i jest O.K. Dlatego ocena dobra.
~TorPiotr
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
nagrzewanie do tyłu mogłoby być mocniejsze oraz brak jednoczesnego nawiewu na szybę przednią i boczne
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Autop nie ma klimy. W zime nagrzewa sie bardzo szybko, a lato cóż bez klimy mały problem.
~Kamil KIELCE
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tak jak oceniłem: dobrze. Albo przecietnie? Nie, niech będzie dobrze.
~tommy.tb@interia.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Choć czasem odmawia posłuszeństwa i wieje anemicznie pomimo wymiany filtrów.
Volkswagen Passat B5 Sedan