Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mupja
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj trzeba mieć wyczucie ( parkowanie tyłem) - dobrze aby miał czujniki parkowania- mój egzemplarz nie ma i niestety właśnie przy parkowaniu tyłem i własnie z tego powodu zatrzymałem się na wystającym pachołku- zderzak minimalnie pękł na odcinku 8 cm. ale to moja wina. po prostu taka konstrukcja samochodu i albo się z tym zgodzisz albo nie.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wystarcza myśle troche fakt tył auta przeszkadza jest duże na początku mogą przeszkadzać małe lusterka belka przednia boczna też troche zasłania, nie widze np. krawęznika po lewej stronie jak skręcam w lewo
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność jest doskonała przód perfekcyjna tył trochę gorsza ze względu na małą szybę i wysoko umieszczony bagażnik lusterko kierowcy musi być idealnie ustawione.
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie ma nic czego można się czepić,jedynie przy zmianie pasa lepiej dobrze spojrzeć w lusterko,przy cofaniu (parkowanie) lepiej jest jeśli ktoś nam może pomóc
~Góral
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o widoczność to tak jak w skodzie fabi kombi prawe lusterko jest zbyt małe ale to tylko kwestia przyzwyczajenia.
~tommy.tb@interia.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Lusterka mogłyby być większe,bo autko nie należy do najmniejszych ale to już jest domena marki VW
~kup[ie raz jeszcze ale NIE automat
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
super, co prawda francuzi robią lepsze fotele ale mozna przywyknąć
~michu72
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobry prześwit nigdy żadnego problemu z widocznością.
~grzegorzknyt@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tylko parkowanie tyłem na wyczucie.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
średnio bardzo, szerokie słupki i mała szyba z tyłu
Volkswagen Passat B5 Sedan