Lista ocen Volkswagen Passat (4363)

3,3
~Gerald
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Zawsze zastanawiałem się o co chodzi z tą fascynacją Passatem. Teraz sam przez rok nim jeżdżę i... tym bardziej jej nie rozumiem. Samochód nudny do bólu (o tym akurat wiedziałem), zero stylu, jakiegokolwiek, ani dobrego ani złego. Ot, współczesny \"duży fiat\". Choćbym nie wiem jak się starał to nie ma na czym oka zawiesić. No, ale miał być chociaż trwały i niezawodny. I tu też szaleństw nie ma. Rok temu sprzedałem Renault Lagunę z...
~passek 1.8t
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Polecam każdemu, kto chce wydać 13000-25000tys zł, na auto klasy średniej, uważać trzeba na auta z niepewnymi przebiegami, najlepiej kupować te zakupione w polskich salonach i najlepiej nie bite bo wyłazi rdza w szczególności na tylnej klapie i błotnikach.
~Tommy
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Gdyby nie glosna praca rozrzadu po uruchomieniu byloby doskonale. Niskie spalanie, komfort, niezawodnosc i ekonamia to niewatpliwe zalety passata.
~PPP
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
W tej cenie nie ma lepszego samochodu. Duże kombi z świetnym, mocnym silnikiem. W wyposażeniu mam takie bajery jakich nie powstydziłyby się niektóre dzisiejsze auta segmentu D. Pełna elektryka, podgrzewanie foteli i tylnej kanapy, klapa na przycisk, pełna Clima i tak dalej. Znajdziecie mi Lagunę, Vectrę czy V70 z takim wyposażeniem i tak niezawodną.
3,5
~orawex trans
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ładne auto, z fajnym wnętrzem i zawieszeniem jednak podstawą każdego auta jest jego serce czyli silnik a tutaj na całej lini PORAŻKA! 2.0 TDI najgorsze badziewie!
3,6
~Tatoo
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Czarny lakier, jasna skóra, samochód sprowadzony po znakomitym kursie dolara. Trudno za te pieniądze kupić coś lepszego. Niestety awarie psują obraz całości. Wane aby się nie bać Paska B6 W wersji Z USA. Najważniejsze to kupić niewypadkowy i z późniejszego rocznika np. 2009 - 2010 bo wtedy jest większa sznsa usunięcia przez VW usterek eksploatacyjnych. Wszystkie części dostępne w Polsce pasują do wersji amerykańskiej - u dealera VW mozna...
~czypak
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
4 z bardzo dużym +. Jeszcze nie miałem okazji jeździć autem doskonałym, ale to jest bardzo dobre :)
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie mówiąc, było to moje pierwsze auto. Kupione zupełnie przypadkiem, bo nigdy Passata nie chciałem, ale przez całe ponad 4 lata użytkowania ani razu nie żałowałem, że go kupiłem. Przy należytym dbaniu, regularnym serwisie i nie kupowaniu części najtańszych, wiernie służył zarówno w trasie, jak i w mieście. Podczas 70tkm, które nim przejechałem, nie zawiódł poważnie ani razu. Raz się tylko zdarzyła awaria instalacji gazowej, ale to pikuś....
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zakup tego samochodu. Moim zdaniem jest bardzo trwały i ekonomiczny w eksploatacji.
~Henryk S
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Do jazdy tylko i wyłącznie po mieście /;, no cóż jazda męczy, to spory samochód. Idealny na trasy powyżej kilkuset km. Solidny, komfortowy, przestronne i estetyczne wnętrze, idealny na dłuższe trasy.Wygląd samochodu nie starzeje się, tani samochód o wyglądzie limuzyny. Bardzo tanie części i łatwość napraw. Niezawodny ekonomiczny silnik.
Volkswagen Passat