Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW 1987-1994 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RoN
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
z przodu ok, z tyłu...no cóż-van to to nie jest, ciasno (nie jestem olbrzymem i już przy moim ustawienu fotela nie ma z tyłu miejsca na nogi) Stanowczo nie polecam kierowcom powyżej 180cm wzrostu. Jeszcze jeden mankament-niższe osoby (kierowcy) mają problemy z wysiadaniem z przodu jeśli przysuną fotel tak,żeby było im wygodnie. Ale to akurat wada wszystkich niemieckich samochodów z tego okresu produkcji
~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Z przodu mimo 189 cm jakos sobie radze. Za mna zmieszcza sie tylko na prawde mali pasazerowie. Czesto czuje jak ktos w siedzenie wjezdza mi kolanem. Siedzenie od kierowcy posiada regulacje wysokosci [choc raczej to jest regulacja kata pochylenia fotela], dzieki temu nie zawadzam glową o podsufitówke. Z tylu 3 pasazerów ledwo sie miesci. Maja ciasno i niewygodnie.
~adamczerski@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Jak na te lata i wymiary z przodu wygodnie, z tyłu całkiem całkiem (pamiętając że to auto z segmentu b i to z początku lat 90) - wygodniej się siedzi niż w starej fabii i w mojej cordobie. Jednak wchodzenie do tyłu to masakra a żeby wyjść to już trzeba być niemalże cyrkowcem
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
dalem 3 gwiazdki a nie 2 bo jednak kierowca jak se wyregoluje i pocisnie fotel to ma wygodnie a jak ktos ma regulacje wysokosci jak ja to ma juz bajer:) ale za to tyni pasazerowie...krzyzyk na droge nie dosc ze na szerokosc malo to i na nogi znikoma
~glock17@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
dla 2 osob zero problemow nawet za duzo mozna powiedziec!znajomy wazy 130kg i ma 184wzrostu i mowil ze jest ok! a z tylu nie wiem bo jeszcze nie jechalem...ale wydaje mi sie ze jesli osoby z przodu sa nisckiego wzrostu to nie bedzie problemow
~luki88
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Zwarzając na rozmiary auta, kierowcy i pasażera jest dużo miejsca. Z tyłu jest gorzej ale da się podróżować 5 osób- niestety niemogą by to koszykarze ani strongmeni. Można powiedzieć że wnętrze jest bardzo przytulne.
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Nie ma czegoś takiego jak przestrzeń, ale decydując się na taką pierdziawkę zdawałem sobie z tego sprawę. Nie jestem wysoki, siedzi mi się całkiem dobrze.
~dziubek_1@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
wielki nie jestem, ale przy wsiadaniu za kierownie czasami zawadze kolanem o plastik pod kierownica... a wlasciwe zawadzalem bo plastik pekl i go wywalilem
~Łukasz
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Mam 185 cm wzrostu i 100 kilo wagi w związku z tym z przodu mogłoby być nieco więcej miejsca. Trzeba przyznać, że jazda w cztery dorosłe osoby to męczarnia
~!Student!
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
z przodu jest jeszcze w miarę ale z tyłu to makabra nad głowami i na nogi jest tylko wystarczająco miejsca dla dzieci
Volkswagen Polo II Hatchback