Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW 1987-1994 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ralph03@o2.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
W zime zimno, w lato gorąco. Nie wiem co kierowalo Niemcami gdy tworzyli uklad wentylacji. Z bocznych ruchomych kratek leci zimne powietrze. Cieple powietrze uswiadczy sie tylko i wylacznie w upalne dni. W zime trzeba boczne ruchome kratki zamykac. W zime trzeba dlugo czekac aby zaczelo plynac cieple powietrze. Boczne tylne szyby dosc mocno paruja. W bagazniku potrafi sie zebrac wilgoc, trzeba na to zwracac uwage. W latu upaly, dobrze ze mam...
~Grzesiek 0_o
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
co mieli na mysli niemcy jak to projektowali??!! zima zimno dlugo trzeba grzac aby ogrzac cale auto (strasznie paruja tylne szyby) z kratek bocznych tylko zimne:/ a cieple tylko na szybe leci;/ a latem...goraco (jak ktos nie ma ciemnych szyb to naprawde ma przerabane)z bocznych nawiewow jak na zlosc cieple leci lecz dobrze ze mam wersje z szyberdachem i po mi porawia humor:)
~luki88
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Ogrzewanie jest ardzo dobre, jednak gorzej jest z jazdą w lato. Poprzez trójkąty w drzwiach po otrorzeniu okien niema szans abyśmy się bardzo ochłodzili. Gdyby nie owt trójkąciki jazda w upały byłaby dużo przyjemniejsza.
~adamczerski@wp.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
w zimę super gdy sprawny termostat, nawiew na nogi super (mnie zawsze najbardziej marzną), jednak brakuje nawiewu ciepłego powietrza na wprost do kabiny. Dość mocno zaparowują szyby podczas deszczu i w zimę
~Łukasz
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Nawiew na szybę mógłby być nieco skuteczniejszy. Ponadto w lecie mimo wyłączonego ogrzewania z kratek wydobywa się gorące powietrze. Poza tym dmuchawa nieco hałasuje na co z pewnością ma wpływ wiek auta.
~RoN
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
w lato i na wiosnę wentylacja ok, w zimę tragedia, za słaby nadmuch na szybę po przejściu przez nagrzewnicę.Nagrzewnica czyszczona(info dla niedowiarków)
~vw
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
ogrzewanie spoko daje radę ,ale wentylacja to porażka bez szyberdachu i nie do końca wyłączającym sie ogrzewaniem
~Użytkownik
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Przede wszystkim fatalne rozmieszczenie nawiewów. Ciepłe powietrze leci tylko z nawiewów na nogi i szybę, ale wieje mocno i ciepło.
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
Mam szyberdach, więc zaliczam to na plus, a zimą ciepło się robi po dosłownie kilku chwilach.
~glock17@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 KAT 55KM 40kW
ogrzewanie dobre szybko nagrzewa ale brak nawiewu cieplego powietrza z kratek na szyby tylko na nogi...
Volkswagen Polo II Hatchback