Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artib@wp.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
co chwila coś pada, jak nie strzeli przegub, to łożysko warczy, podświetlenie deski, dmuchawa działa tylko na trzecim biegu, drążki kierownicze wymieniane, co chwila psują się klamki (5 razy wymieniałem przez 6 lat), zamek schowka - rzadko kto to jeszcze ma (nowy - 60zł na zamówienie),częste awarie ukł. hamulcowego - jak nie szczęki, to wycieki z cylinderków.
~matbros@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Auto jest raczej niezawodne.Po za tym jak to w starych VW skrzypią plastiki.Ale to podobno dolegliwość tej Polówki.Ale nigdy mnie nie zawiodła.A zapomniałbym nie wiem czy to u wszystkich ake badzo szybko zurzywa ni się pasek alternatora .Zmieniłem koło pasowe alternatora i nadał .Zwrwał już mi 2 paski.Zawsze w zapasie jedem wożę.
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Auto ma już swoje 10lat i jeżeli coś w plastikach trzeszczy tzn, że tak ma być ale ogólnie nie jest źle. Urwała mi się tylko linka w oparciu fotela kierowcy i pasażerów musze wpuszczać na tylną kanapę od strony pasażera pokrętło od ustawiania kata nachylenia fotela pasażera też się wyrobiło, ale są to defekty które można przemilczeć
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
a więc: -fotele sie nie składają bo linki sie pourywały-prowizorycznie zrobiłem jeden fotel -gałki do pochylania foteli popękały-trza było je opaskami ścisnąc -styki stacyjki zaśniedziały-wystarczyło spryskać preparatem
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
auto jest generalnie niezawodne, jeśli regularnie się je przegląda i za wczasu wymienia zużyte częśći to po prostu jest nie do zajechania. u mnie padły rzeczy takie jak: klakson, drobne wycieki z baku, drobne wycieki oleju
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Całkowicie przereklamowanie vw. Cały czas jest coś. Stukanie pukanie w podwoziu, elektryka - masakra, wycieki różnego rodzaju z silnika i skrzyni. Problemy z nawiewem itp. itd.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
nic sie nie popsuło z drobnych rzeczy a auto przypomnę z 92 roku, poza klamkami nic nie trzeba zmienić, koszt nowych klamek to ok 30zł, (wymiana samemu, odkręcenie 2 śróbek)
~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Czasem zdarzy się, że zawieszą się szczotki alternatora. Wystarczy lekko oszlifować szczotki i można jechać ;)
~wojo02@wp.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze wszędzie dojechałe, a jeżdzę od Berlina (już niestety nie do centrum) aż po Pragę i Warszawę.

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
auto stare, troche sie sypie... duzo pierdolek, jakies bezpieczniki, zarowki, niedokrecona srobka, itp
Volkswagen Polo II Hatchback