Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Pięknie!!!! spalanie zimą przy mrozach poniżej -20st C max 5,9-6,5 l/100km w mieście, na trasie cos około 5,3l latem poniżej 5l/100km zawsze, przy prędkościach około 110-130 może wzrosnąć do 5l/100km, ale normalnie 4,2-4,6l/100km i prosze pamiętać, że nie mam 5 biegu jeżdże tylko na 4 :-) z 5 pewnie paliłby i mniej może nawet poniżej 4 :-)
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
auto pali mało-no chyba ze wygłupiam sie na zakrętach, światłach i na trasie powyżej 100-a tak to licho co brał-no właśnie "brał" bo ostatnio zwiększyło sie spalanie o 1L! a tak ogólnie to czego nie wydam na paliwo to wydaje na szczęści i mechanika
~Bombay
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Największy plus auta. W mieście pali 4,8, w jezdzie mieszanej jeżeli jadę do 100 km/h i bez zbędnych przyspieszeń to udaje się zejść poniżej 4l. Co do napraw to... narazie nic sie nie zepsulo... Wymieniam tylko olej co 7500 km full syntetyk
~dieselFan
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
w sumie to pali niewiele. żaden to wynik porównując choćby do większych diesli ale przy benzyniakach wypada dość pozytywnie. potrafi wciągnąć od 4,5 przy ultra oszczędnej jeździe do 6,5 przy dość dynamicznej (120 km/h)
~tasu@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
pali hmm bardzo mało mimo ze silnik ma juz 270tys :D za 20zl zrobie po miescie ok 130-150km :D a do wroclawia w jedna strone mam 150km w ta i spowrotem dojechalem za 70 zl ale cislem 140km/h :)
~wojo02@wp.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Zużycie nigdy nie przekroczyło 5 litrów. Jak jechałem na długiej trasie to na baku zrobiłem 1200 km, to mój rekord, ale jechałem 70 na godzinę. Ale generalnie średnio to 4,5 litra w cyklu mieszanym.
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
co tu dużo mówić, nie ma sobie równych, spalanie na poziomie 4-5 l ropy to mistrzostwo, części tanie, dużo zamienników, a jeśli któś jakkolwiek zna się na samochodach to większość napraw można wykonać samemu.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
super auto jeśli chodzi o eko, nie dużo pali, olej na 10tyś km trzeba dolać ok 1.5 do 2 litrów, polecam orlena do maszyn budowlanych półsyntetyk 10w40, nie lać w żadnym wypadku mineralnego
~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
to jest najwieksza zaleta tego auta. na trasie zuzywa mi 4.5 litra ON, w miescie okolo 5.5 na 100km. naprawy tez niedrogie, jesli chodzi o czesci to tansze sa z modelu nieco starszego z silnikiem 1.3D

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
To największy atut polo. Jeśli ktoś trafi na zadbany egzamplarz, na pewno się nim długo pocieszy. Samochód pali mało ropy, nie jest też awaryjny.
Volkswagen Polo II Hatchback