Lista ocen Volkswagen Scirocco II (39) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
No cóż..coś za coś. Na pewno nie jest to auto ekonomiczne i przeznaczone do ekonomicznej jazdy. Mój egzemplarz pami minimum 9 litrów gazu na mieście(zwykle ponad 10) i około 7,5 litra na trasie przy prędkościach oscylujących wokół 100-120 km Zwykle na trasie utrzymuję prędkość około 120-150km i pali mi wtedy jakieś 8 litrów. Te auta kochają trasy! Jeśli często podróżujesz to jest właśnie coś dla CIEBIE
~Niedzwiedz
Coupe 1.6 110KM 81kW
spalanie w granicach 9,5- 13,5 litrow benzyny i okolo 10- 13 l lpg (w zaleznosci od ustawienia instalacji)- nie jest to ekonomiczne auto, ale czego wymagac od silnika 1,6 z 1982 roku rozwijajacego moc 110 km. Ogolnie- do zaakceptowania- zwlaszcza na lpg biorac pod uwage cene max spalil mi 15 l (trasa, w miescie nie szaleje), wachy ale z dwoma pasazerami i z butem w podlodze he he
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
auto mam wyposazone w etagas - z tego co sie dowiedzialem jedyna opcja na ten silnik, tzn z wtryskiem mechanicznym. Średnie spalanie wyswietlane na komputerzem, zgadza sie doskonal z tym faktycznym. najciekawsze jest to ze autko pali dokladnie tyle samo gazu co paliwa :)
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Średnio mój "Dolorian" w mieście pali ok. 10 literków ale związane jest to z dość cięzką nogą właściciela. :-) Na trasie jest już lepiej- ok. 8 literków ale i tak w głównej mierze zależy to po prostu od stylu jazdy!
~obar dj.obar@wp.pl
Coupe 1.8 112KM 82kW
Zużycie w mieście to ok 10l benzy(chyba że ktoś ma ciężką nogę;)) w trasie ok 7,5 8L , .Tani w eksploatacji, wszystkie części można dostać bezproblemowo(chyba że chodzi o kierunki przednie:D)
~seboss
Coupe 1.6 72KM 53kW
zużycie paliwa bardzo niskie. po dokładnym wyregulowaniu bywa nawet ok. 8,5l w miescie i ponad 6l na trasie. czeny czesci i napraw? to Volkswagen -> b. tanio !!
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
W trasie 8 - 9l gazu a w mieście maks to 11l. Jeśli chodzi o benzynę to nie wiem bo nie robię jakiś wielkich przelotów na pb. Ale coś ok. 8l w mieszanym.
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
W trasie jest bardzo wydajny, w mieście mniej oczywiście, ale to każde auto pali więcej w takich warunkach, gdzie co 100m jest czerwone swiatło;), norma.
~willlow
Coupe 1.8 112KM 82kW
Samochodzik pali swoje....ale jak na taką pojemność to nie jest dużo. Nawet jak sie troszkę pościgasz to nie zrobi ci dziury w kieszeni.
~Lawcu
Coupe 1.8 112KM 82kW
miasto ok. 8l/100 w trasie trochę niżej. Przeglądy i serwis we własnym zakresie. Ceny części bardzo niskie niekiedy tańsze niz np do Poloneza