Lista ocen Volkswagen Scirocco II (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~corsair@o2.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jak zakładam zimówki 13/175/65 to nie ma problemu. Natomiast latem 15/205/50 bez wspomagania kierownicy w moim egzemplarzu na parkingu zdecydowanie utrudnia manewrowanie. Podczas jazdy doskonała przyczepność szczególnie na alufelgach w połączeniu z twardymi sprężynami (kolor żółty- średnio twarde)
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Na ori zawieszeniu autko stoi wysoko niczym koza więc jak masz Sciro to na glebę go :). Ja założyłem zawieszenie Koni Sport z regulacją twardości. Jest jednocześnie sportowo i komfortowo. Drogi trzyma się niczym przyklejony a plomby w zębach nie wypadają. Polecam taki setup :)
~adam
Coupe 1.8 112KM 82kW
drogi sie raczej nie trzyma, dobija zawieszenie na dziurach, jak kanał to jest takie pierdalniecie że ooooo jaaa pierdol....... załozyłem sztywne sprężyny ale nie wiele to pomogło, a komfort jazdy spadł do zera, puki stuku itp itd, o plastikach nie wspomne!!!
~Użytkownik Vw scirocco
Coupe 1.6 75KM 55kW
Volkswagenem scirocco dobrze jeździ się po zakrętach.Po wymianie przednich amortyzatorów [nadawały się już do wymiany] wszystko jest ok i samochodem jeździ się bardzo przyjemnie.Minusem jest brak stabilizatora z przodu.
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
W trasie nowe BMW próbowało mnie wyprzedzić, ale na zakrętach zostawał w tyle:)). Świetnie sie trzyma drogi. Polecam trochę obniżyć, a efekt wizualny i lepsze trzymanie się drogi będą jeszcze lepiej zauważalne/odczuwalne.
~seboss
Coupe 1.6 72KM 53kW
auto ma na prawde dobry ukł. jezdny. nie mam stabilizatorów, ani sportowego zawieczenia, a trzyma się drogi jak przyklejone. kierownica bez wspomagania doskonale daje odczuć co siędzieje zprzednimi kołami
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
Ludize! Jak to auto prowadzi się na zakrętach! Jest niskie(przynajmniej moje) i branie zakrętu 90 stopni o jakieś 40-50 km szybciej niż jakiś tam cińki czy inny golf to norma
~Wrona
Coupe 1.8 16V 129KM 95kW
Jedzie jak po torach (oponki 185) , nie mam wspomagania wiec dokaldnie czuje kazdy ruch autka. Bardzo neutralnie na zakretach idzie. W poslizgu latwy do opanowania
~RULET1@INTERIA.PL
Coupe 1.8 16V 139KM 102kW
B.DOBRY, ALE MUSZĄ BYĆ SPRAWNE AMORTYZATORY, I WSZYSTKIE STABILIZATORY. BARDZO DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI, PRZY PRĘDKOŚCI POW. 200KM/H MOGŁYBY BYĆ WIĘKSZE SPOJLERY (WAŻY NIECAŁĄ TONĘ0
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
W związku z tym, że auto jest stosunkowo nisko zawieszone to jego przyczepność do drogi jest całkiem niezła (ale mogłoby być "ciut" twardsze)