Lista ocen Volkswagen T-Roc SUV (33) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Silnik rewelacja, sprawnie przyspiesza i ładnie się wkręca na obroty, elastyczny i niezbyt głośny - daje dużo przyjemności swoją mocą i momentem (190KM/320Nm). Spalanie od 7l/100km (na emeryta) do 11l/100km przy dynamicznej jeździe. I najważniejsze, że w końcu dopracowana wersja TSI (u mnie DKZA). Wkurzający start-stop ale już się nauczyłem go wyłączać, natychmiast po uruchomieniu silnika.
~kar
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Bez problemów, auto mimo małego silnika ma kopa i jak trzeba to przyspieszy, ale Jeśli ktoś potrzebuje więcej mocy i lubi jeździć super dynamicznie to wersja 2.0 190km będzie lepszym wyborem. Przy maksymalnie załadowanym aucie czuć spadek mocy i możliwości.
~Waldek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
silnik to chyba jedno z największych pozytywów tego auta. Działa poprawnie, dobrze się go używa. Niestety jest dość głośny i dziwnie się zachowuje jak wyłącza cylindry, jakby się troche dławił, wyraźnie słychać kiedy to się dzieje
~Radek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Bestią nie jest. Spokojnie sobie radzi w mieście i na trasie nieobładowany. w 4 osoby z bagażami w góry, mocno bym się zastanowił czy jechać. Trochę czuć wibracje powyżej 130km/godz.
~RJakubek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Pełne zaskoczenie. jak na 1.0 (115KM) -szacun i podziw dla vw. Cichy i komfortowy, uważam iż 1.4 (125KM) jest gorszy pod każdym względem. Wcześniej miałem Tiguana z tym silnikiem.
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo mocny punkt tego auta, szybko wchodzi na obroty i fajnie mruczy. Ale tryb wymiany oleju co 30 tyś. jakoś mnie nie przekonuje, ja zostanę przy 15 tyś.
~Łuki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
150 kuca i DSG powoduje, że całkiem spora gabarytowo fura ma tylko 8.5 s do 100 km/h. Pracuje bezszelestnie. Mało pije.
~lanos5
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Pedał przyspieszenia to najlepiej ,, muskać '' gdy jest w trybie sport. Silniczka w ogóle nie słychać do 2500tyś.obr.
~Antoni
SUV 1.0 TSI 110KM 81kW
Jak pierwszy raz przypadkiem się przejechałem, nie chciałem uwierzyć że to 3- cylindowy silnik.
Dziennik kosztów dla Volkswagen T-Roc SUV
~Zenon
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Kultura pracy średnia. System wyłączania cylindrów powoduje ze silnik pracuje jak traktorek.
Volkswagen T-Roc SUV