Oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020

Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020

~Maciek
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Wybralem wersje rline ze wzgledu na ciekawszy design. Polecam wybor swiatel matrycowych ktore perfekcyjnie oswietlaja i jednoczesnie gdy trzeba nie oslepiaja innych kierowcow. Dynamiczne kierunkowskazy tez robia roboty. Zalety: Inteligentne swiatla matrycowe. Krotka dlugosc nadwozia jak na suva 4,5m robi robote w krotkim garazu i manewrowaniu na parkingach. Zawieszenie ktore bdb wybiera nierownosci. Dobre wyciszenie kabiny dopiero...
~Maciek
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Wybralem ten samochod glownie oczami bo wybrałem wersje r line z agresywnym przednim zderzakiem ktory robi robote i zalecam wszystkim wybor tej wersji jezeli maja budzet bo nizsze wersje wygladaja poprostu slabo. Testowalem tez Tuscona, sportage i 3008 i sa bardzo porownywalne pod katem przyspieszenia i wyciszenia choc nieco tansze od Tiguana. Sportage moglem kupic w rej samej cenie co r line ale juz w wersji hybrydowej i bogatszym...
~VW fan
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Ten samochód wybrałem po 4 latach jazdy VW Touranem. Porównanie miałem VW Touran 2017 vs VW Tiguan 2022. I teraz krótko i konkretnie . Tiguan rewelacja ........dobre spalanie jak na taką masę samochodu. Nie wyczuwalne zupełnie zmęczenie na trasie 1300 km Polska - Chorwacja na raz, więc dobry komfort. Silniczek , skrzynia to samo co VW Touran więc wszystko hula jak ta lala. Ale są też małe skazy. Po pierwsze porównując do Tourana z 2017 ,...
~cenzor
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Byłby niezły ale jakość montażu pozostawia wiele do życzenia. Wyjeżdżam z salonu 200 km przejechane wpadam w niewielką dziurę i zaczyna trzeszczeć kokpit pomiędzy słupkiem a podszybiem. Od nowego stuki w prawym zawieszeniu, lewe cicho. Teraz przy 7 tys. km jakieś brzęczenie wiązki przewodów wydobywa się spod zegarów. W prawych drzwiach stukanie chyba jakieś cięgno nie wiem. Nie reklamuje bo przepychanie się w serwisie nic nie da.
~robert_dawidowski
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Pozytywnie jestem zaskoczony samochodem, Poprzednio trzy lata jeździłem Hyundaiem Tucsonem i w porównaniu do poprzedniego samochodu VW jest lepiej wyciszony, wykonany z lepszych materiałów, ma lepszy silnik, ale ma gorsze od Tucsona hamulce i biegi gorzej wchodzą.
~Pietrek
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Prostota i ergonomia połączone z jakością i klasą. Tak mozna podsumować mojego pierwszego vw po latach użytkowania marek aut japońskich. VW przewyższa pod każdym względem od poczucia bezpieczeństwa po komfort. Aut robi wrażenie na drodze moze ma jeden mankament mianowicie fotel kierowcy wymaga pracy aby sie dobrze ułożyć ale to drobnstka
~maksymalny
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Od zawsze "marzyłem" o Tiguanie. Ale ciągle coś stało na przeszkodzie, żeby go kupić. Świetny samochód! Niesamowity komfort jazdy pod każdym względem! W planach był T-Roc - byłem na jeździe testowej z rodzinką i odradzali ten samochód, choć dla mnie był wystarczający. Ale oni byli nieugięci. Powiedziałem: "to wsiądźmy jeszcze na koniec do Tiguana". I już nie chciałem z niego wysiadać. Oni też. :) I do dziś ten "banan" na ustach nie zniknął.
~Aleksander
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Porządnie wykonane auto. Bez wodotrysków, ale i bez większych wad.
3,1
~XC
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto ma sporo fajnych cech jednak silnik 1,5 tsi to porażka " mułowate " . Wciągu pierwszego roku cztery wizyty w aso raczej nie można powiedzieć że jakość i niezawodność na wysokim poziomie .
3,4
~pawelmp40
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Samochód ma kilka miesięcy i zaczęła już korodować tylna klapa. Mam 15 letniego Scenica i nie ma na nim grama rdzy. Tak wygląda ta niemiecka jakość?
Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting