Oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting

~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Volkswagen Tiguan II
Odebrałem go niecały miesiąc temu, ale już udało mi się zrobić blisko tyś km. Trochę wcześnie go oceniać, myślę jednak że wystarczająco wiele czasu w nim spędziłem i na tyle świeża jeszcze w pamięci jest moja Meriva (opel), że warto podjąć się próby oceny i porównania do mojego poprzedniego auta. Opel Meriva był autem zakupionym w salonie i używanym przeze mnie i moją żonę przez 8 lat (serwisowany). Jeździło się dobrze. Trochę szwankował układ...
~wookie2021
SUV Facelifting 1.5 TSI 130KM 96kW
Volkswagen Tiguan II
Bardzo dobre i udane auto. Przyjemność z jazdy po mieście a w szczególności po autostradzie/drodze krajowej jest na wysokim poziomie. Tutaj polecam tempomat adaptacyjny. Najbardziej podoba mi się układ ekranu infotainment, który jest rewelacyjnie wpasowany aby nie wystawać i jednocześnie kratki wentylacyjne nie są za nisko, fizyczne przyciski klimatyzacji. Kierownica bardzo wygodna z przyciskami fizycznymi. Bagażnik do jazdy po mieście w...
~cenzor
Volkswagen Tiguan II
Byłby niezły ale jakość montażu pozostawia wiele do życzenia. Wyjeżdżam z salonu 200 km przejechane wpadam w niewielką dziurę i zaczyna trzeszczeć kokpit pomiędzy słupkiem a podszybiem. Od nowego stuki w prawym zawieszeniu, lewe cicho. Teraz przy 7 tys. km jakieś brzęczenie wiązki przewodów wydobywa się spod zegarów. W prawych drzwiach stukanie chyba jakieś cięgno nie wiem. Nie reklamuje bo przepychanie się w serwisie nic nie da.
~robert_dawidowski
Volkswagen Tiguan II
Pozytywnie jestem zaskoczony samochodem, Poprzednio trzy lata jeździłem Hyundaiem Tucsonem i w porównaniu do poprzedniego samochodu VW jest lepiej wyciszony, wykonany z lepszych materiałów, ma lepszy silnik, ale ma gorsze od Tucsona hamulce i biegi gorzej wchodzą.
~Pietrek
Volkswagen Tiguan II
Prostota i ergonomia połączone z jakością i klasą. Tak mozna podsumować mojego pierwszego vw po latach użytkowania marek aut japońskich. VW przewyższa pod każdym względem od poczucia bezpieczeństwa po komfort. Aut robi wrażenie na drodze moze ma jeden mankament mianowicie fotel kierowcy wymaga pracy aby sie dobrze ułożyć ale to drobnstka
~maksymalny
Volkswagen Tiguan II
Od zawsze "marzyłem" o Tiguanie. Ale ciągle coś stało na przeszkodzie, żeby go kupić. Świetny samochód! Niesamowity komfort jazdy pod każdym względem! W planach był T-Roc - byłem na jeździe testowej z rodzinką i odradzali ten samochód, choć dla mnie był wystarczający. Ale oni byli nieugięci. Powiedziałem: "to wsiądźmy jeszcze na koniec do Tiguana". I już nie chciałem z niego wysiadać. Oni też. :) I do dziś ten "banan" na ustach nie zniknął.

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawelmp40
Volkswagen Tiguan II
Samochód ma kilka miesięcy i zaczęła już korodować tylna klapa. Mam 15 letniego Scenica i nie ma na nim grama rdzy. Tak wygląda ta niemiecka jakość?
~Heya
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Volkswagen Tiguan II
Auto bardzo solidne pod każdym wzgledem. W najmniejszym stopniu nie żaluzje zakupu i polecam.
~Heya
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
~michał_marzec
Volkswagen Tiguan II
Silnik o bardzo ładnej kulturze pracy, miłe doświadczenie po przesiadce z 3 cylindrowego TSI. Na postoju ciężko stwierdzić czy silnik jest w ogóle uruchomiony. Na karoserii nie ma odczuwalnych drgań. Jednostka z zewnątrz również jest bardzo dobrze wyciszona. 1.5 TSI jest godne polecenia. Jedynym problemem może być stosunkowo duże zużycie paliwa. (Silnik)
Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting