Lista ocen Volkswagen Touran III (37) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Po 2latach i 56 tys km ,poza dolewkami oleju nic się nie zepsuło. Wymienili mi wycieraczki przednie bo te oryginalne były kiepskiej jakości - bardzo słabo zbierały wodę.
~Andrzej Perk
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Spalanie przy "autobusowej" jeździe umiarkowane ok. 8-8.5l. Serwis (w zależności od opcji zakupu) wliczony w cenę. Poziom obsługi w serwisach VW raczej dobry (korzystałem z dwóch).
~tomasz_urbanowicz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Poza wymianą oleju na moje życzenie po 3 tysiącach wymieniałem po 15 tyś na życzenie oraz w serwisie standardowo wymienię po 30 tyś -mam to w pakiecie co 30 tyś.
~eMKa
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Zużycie paliwa 90km/H 4.5l 120km/H 5.6 140km/H 6.5 140 z nożem i 4 rowerami na hak u ok 7.0 nic innego nie biorę jeszcze pod uwagę pod kątem kosztow
~DarioVieri
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Przy spokojnej i ekonomicznej jeździe koszty całkiem znośne, przy ciężkiej nodze zwłaszcza na autostradzie zużycie paliwa znacząco wzrasta.
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Koszty utrzymania poza leasingiem to paliwo oraz dzisiejsza wymiana oleju , filtra + śruby spustowej 400zł .Gwarancja 4-lata 2-przeglądy w cenie .
~Mariusz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Drobny minus za spalanie ale być może moje rozczarowanie bierze się stąd że poprzednio jeździłem tdi.
~Maciej
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Ostatnio wymieniłem rozrząd i pompę wody, hamulce z tyłu i olej. Koszty w ASO podobne co u Mietka w garażu.
~Radek
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Spalanie średnie na poziomie 8,5 - 8,8 l - oczywiście z normalną dynamiką jazdy. W trybie sport ok. 9,6

Volkswagen Touran III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ryszard