Lista ocen Volkswagen Vento (325)

~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Dobre auto dla kogoś niezamożnego, kto potrzebuje samochodu niezawodnego. Auto wyróżnia się stylistyką, sportowym kształtem. Jestem niezmiernie zadowolony z tego modelu. Największą jego wada jest jednak karoseria, bardzo słabej jakości. Jest to charakterystyczne dla Golfa III i Vento. Dobrze by było garażować, a przy wystąpieniu ognisk rdzy na bierząco szpachlować. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie silnik - który mimo że słabiuteńki, to jednak...
3,7
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jako samochód \"reprezentacyjny\" to trzeba w niego zainwestować. Widziałem naprawdę wypieszczone egzemplarze. Do pracy lub na wycieczkę w cztery osoby z dużą ilością bagażu idealny.
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód kupiony 9 lat temu za 32 tyś złotych z przebiegiem 58.000. Teraz ma około 225 i nic w nim się nie psuje - za całokształt daję ocenę bardzo dobrą mimo tego że ma parę wad których raczej nie znajdziemy w nowych samochodach - konstrukcja z 1992 roku więc niema się co dziwić że pewne rzeczy są niedopracowane !!!
~KuCyK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupiłem go poniewaz, wczesniej mialem golfa TD, w którym przez 1.5 roku użytkowania lałem jedynie paliwo i wymieniłem filtry oraz olej, nie mówie tu, o drobnych usterkach. Wszystkie usterki wynikaja oczywiscie z niedbalstwa holendra który nim jezdził. Ale wychodze juz na prostą. Szczerze powiem , że za 8 tys z 97r. lepszej fury bym nie kupił, mój nakład to 700zł :) ale jest juz prawie idealny:D
3,7
~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Dieslowe Vento jest moim pierwszym volkswagenem i po przesiadce z dieslowej corolli przez cały czas czuję niedosyt w wygodzie i dynamice. Ogólnie rzecz biorąc, największą wadą tego samochodu jest silnik - 1,9-litrowy diesel bez turbinki może i jest oszczędny i łatwy w obsłudze, ale 65 KM to za mało, aby poruszać się żwawo po mieście - w czasie jazdy nie szpanuję, poprostu często muszę zrezygnować z jednego bądź drugiego manewru. Druga znaczna...
~mario_pil@o2.pl
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Moje auto ma 15 lat, jak na swój wiek jest naprawdę niezawodne. Ekonomiczny i trwały silnik, dużo miejsca. Zdecydowanie więcej zalet niż wad.
4,1
~darekszybki2@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Chociaż samochód mam 15 letni(plusem jest to że wszystko sam zrobię ), to nie zamieniłbym się na jakiegoś, kilku letniego fiata,opla,toyotę czy też hondę, nie obrażając fanów innych marek.Pali w normie,wygodny,ciepły,części eksploatacyjne tanie,i wygląd ma ciekawy oraz co najważniejsze ,wystarczy o Vento dbać a nigdy cię niezawiedzie.
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto które już ma swoje lata ale dalej może się podobać. Jak by było trochę lepiej zabezpieczone przed korozją by było dużo lepiej. Ale i tak porównując do innych aut nie jest aż tak żle
4,1
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Prosta i trwała konstrukcja. Pomimo relatywnie małej mocy do jazdy w mieście spokojnie wystarcza, w trasie jest gorzej. Jednostka bezawaryjna ale niestety paliwożerna. (Silnik)
~Mlody
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie mam się o co czepić, tapicerka mimo że ma 9 lat wygląda bardzo dobrze, nie ma przetarć itd. Były tylko trzy malutkie ogniska korozji -dwa na tylej klapie koło oświetlenia rejestracji - nefralgiczny punkt tych samochodów, i jedno na krawędzi błotnika - musiał kamieniem dostać. Elektryczny szyberdach piękna sprawa. Samochód jest w stanie bardzo dobrym, zadbany, w czerwcu tego roku przyprowadzony z Niemiec.