Lista ocen Volvo 440 (126) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrek2581
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Moim zdaniem, mało jest aut z tego okresu oferujących połączenie komfortu i pewności prowadzenia. Mimo długiego przodu i tyłu, pewnie prowadzi się w zakrętach.
~orlow69@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nie widze problemów. Można puścić kierownice i samochód będzie jechał tak w jakiej pozycji zostawiliśmy ster. Nie stwierdziłem luzów na kierownicy.
~mpderrick1970@interia.pl
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Generalnie w porządku pod warunkiem nie stosowania tanich zamienników z allegro - na nasze drogi tuleje muszą być naprawdę dobrej jakości
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Układ jezdny uważam za bardzo dobry, samochodem pewnie pokonuje każdy zakręt, dbrze trzyma się drogi. Wiem że jak wszedłem w zakręt to z niego wyjdę.
~MVOLVO
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Super!, bardzo dobrze trzyma się drogi. Można bez problemu z dużą prędkością \"wchodzić\" w zakręty i samochód nawet na chwilę nie straci przyczepności.
~Tadeusz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto prowadzi się dobrze szczególnie w zakrętach - to chyba jeden z niewielu plusów tego samochodu. Jak na te klase samochodu to zdecydowanie za głośna praca.
~Radek klein4@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Super zawieszenie, nie buja na wszystkie strony. Bardzo stabilny w prowadzeniu. Nie wiemjak przy wyższych predkościach bo jeżdżę raczej spokojnie.
~Mithror
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Trzyma się drogi, miękkie zawieszenie ale nie "pływa", tyłem lekko rzuca na naszych dziurach ale to pewnie wynik zużycia amortyzatorów.
~Zajryx@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
na zakrętach idealnie trzyma się drogi na małych "dziurkach" jest ok na większych troche gorzej ale może dlatego że moje amortyzatory chyba już mają dość : )
~Marcin42
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Całkiem przyjemne i w miarę komfortowe autko z dość dobrym wyposażeniem zwłaszcza , że mam wersję skandynawską z silnikiem diesla