Lista ocen Volvo 740 Sedan (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Widoczność jest naprawdę dobra, choć jakaś dziołcha przy 165 będzie miała problem zeby widziec maskę. W lusterkach widocznosc jest bardzo dobra, auto ogolnie dosc dobrze przemyslane pod tym wzgledem. Da sie nawet tym silosem w miarę parkować.
~Woj
Sedan 2.0 103KM 76kW
Duże szyby. Wszystko ok. Nie jestem pewien jak wysocy kierowcy widzieliby światła umieszczone nad jezdnią (może trzeba się zatrzymać wcześniej, niż zwykle) - ja w każdym bądź razie problemów nie mam.
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
niezła,przeszklony jak akwarium, trochę przeszkadzają duże zagłówki z przednich i tylnych siedzeń; praktycznie płaska przednia szyba łatwo daje się oczyszczać dużym wycieraczkom;
~hispeed@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Widoczność jest po prostu bardzo dobra. Nie ma kamer w zderzaku, ale jak ktoś nie potrafi parkować to niech zatrudni kierowcę :) Duże lusterka, szyby, małe słupki.
~mariusz
Sedan 2.3 155KM 114kW
Dzięki dużym szybom i kanciastym kształtom lepiej być nie może.Zresztą dzięki amortyzującym zderzakom nie trzeba się specjalnie martwić o to czy się puknie w jakąś barierkę czy nie.
~Piotr
Sedan 2.3 114KM 84kW
Co tu dużo mówić - doskonała. Do tego z przodu i z tyłu amortyzowane zderzaki. Parkując przy barierce czy murku czujniki nie są w ogóle potrzebne.
~Adam
Sedan 2.3 155KM 114kW
ten samochód jest jak akwarium. Jedyna wada to wąska przednia szyba( wysocy kierowcy nie widzą świateł zawieszonych nad skrzyżowaniem)
~dadick@poczta.wp.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Duze szyby, szybko dzialajacy uklad przewietrzania i tym samym odparowywania szyb i bardzo dobra widocznosc. Dla mnie super.
~krisv
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
mały minus zbyt grube słupki przednie, ale z drugiej strony proszę znaleść cieńsze w tej klasie samochodów
Dziennik kosztów dla Volvo 740 Sedan
14,1
~Piotr Kopczynski lpg@scantel.com.pl
Sedan 2.3 Turbo 156KM 115kW
Nic dodać nic ując. Widoczność bardzo dobra, duże okna, dobra pozycja kierowcy.
Volvo 740 Sedan