Lista ocen Volvo 740 Sedan (42) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Jak dla mnie wyciszenie fabryczne to porażka, wygłuszyłem auto sam, przez to jest w miarę cicho, podróż nie męczy na dłuższych trasach. Ale i tak szum wiatru nawet przy 90 jest dość duży. Jak się okna otworzy jest fatalnie, głośno i powietrze silnym pędem wpada do auta - po dłużej jeździe przewiewa człowieka. Rozwiązanie to klimatyzacja, ale w tak starych autach mało która działa. Wygłuszanie kosztowało mnie trochę pracy, kosztowało około...
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
pomimo 20 lat i przejechanych 310tys.km (ale po dobrych niemieckich drogach) nic nie skrzypi, nie trzeszczy ani nie gwiżdże po uszczelkach; silnik nie przekazuje żadnych wibracji na karoserię; dopiero powyżej 120km/h szum powietrza i dźwięk silnika stają się wyczuwalne, ale nie uciążliwe
~jack99@go2.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
troszke musze poprawic fabryke,ale przy tym przebiegu to normalne ze niektore uszczelki sie ciut wypracowaly i trzeba je regenerowac (czyt.wymienic) poza tym auto ma aerodynamikie postawionego na sztorc szpadla i przy otwartej szybie strasznie szumi...ale do zniesienia
~hispeed@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Nie jest to Jaguar, czy Bentley, ale ja nie narzekam. Najbardziej hałasują opony, zwłaszcza zimowe i turbo. U mnie brakuje specjalnej osłony za turbiną i obudowy z filtrm powietrza więc jest nieco głośniej niż w standarcie, ale głowa nie boli od tego. Jest nieźle.
~Mr. "Z"
Sedan 2.3 116KM 85kW
zanim wypatroszyłem cały układ wydechowy, przerabiając go lekko, na wolnych obrotach trzeba było spojżeć deskę rozdzielczą żeby się zorientować czy pracuje teraz jest delikatnie głośniej ale bez przesady
~Adam
Sedan 2.3 155KM 114kW
Jest bardzo dobrze. Dopiero przy wyższych prędkościach (150-160) dają o sobie znać kanciaste kształty, rynienki i inne duperele powodujące głośny szum powietrza.
~dadick@poczta.wp.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Odglosy pracy silnika w granicach przyzwiotosci. Nigdy jego dzwiek nie naprzyksza sie pasazerom. Troche daja znac o sobie szumy powietrza przy wiekszych predkosciach.
~zalew
Sedan 2.3 16V 159KM 117kW
Moj jest bardzo glosny poniewaz wiskoza sie zepsula i wiatrak od dmuchawy chodzi tak jak obroty silnika ale z drugiej strony wszyscy mysla ze jada V6:)
~Macek
Sedan 2.3 116KM 85kW
To poważna moim zdaniem wada. Od 90km/h zaczyna się mieć wrażenie, że to nie auto tylko samolot.... Buczy strasznie (tylko dobre stereo pomaga...)
~Kinga (calkisia@wp.pl)
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
super a nawet za super na początku gdy przesiadłam się do V z PN Caro to zdarzało mi się przekręcać kluczyk (starter) gdy silnik już chodził
Volvo 740 Sedan