Lista ocen Volvo S60 I 2.0 T 180KM 132kW 2000-2005 (26)

~pnitecki@gmail.com
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Fajne auto, takie jak chciałem sobie kupić-wygodny dupowóz automat, zupełnie bezawaryjny aczkolwiek pijący troche paliwka. Usterek zero, rodzina go lubi bo zawiózł nas już na niejedne wakacje bez jakichkolwiek problemów. Skóra wygodna, mam wersje summum więc właściwie wszystkie dodatki które jeszcze bardziej rozleniwiają kierowce.Ogólnie 4, byłaby 5 gdyby nie wolna i słaba skrzynia automatyczna no i te spalanie.
~jojo1@o2.pl
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Po prostu ideał jak dla mnie i dla moich potrzeb auto reprezentacyjne
~chang
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Z auta byłem bardzo zadowolony - przez 3 lata ani razu nie zawiodło, trzy razy byłem nim w Chorwacji i dowiozło bez problemów. Wygodne i dynamiczne za nieduże pieniądze. Według mnie lepiej wykonane niż np. Audi A4, które wcześniej posiadałem.
~Grzesiek
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Chyba najlepsze auto jakie miałem. Jeździłem innymi silnikami benzynowymi i diesloskimi ale ten 2.0T myślę że to najlepszy volvoski silnik. Przejechałem nim około 60 tyś na benzynie po czym założyłem gaz. Wynik? Auto jeszcze lepiej chodziło na gazie jak i benzynie. Ludzie piszą że zatrzesz silnik itp. ale to bzdura, należy tylko od czasu do czasu pojeździć na benzynie. Mówili mi także że turbo padnie, bzdura. nic nie wymieniałem, nic mi nie...
3,4
~Kamil
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Przejechałem juz 140 000km na gazie, spalanie 11l przy mocy 220KM bardzo dobrze sie sprawdza Kupił bym drugi raz, dobrze wyglada nie rdzewieje i dobry silnik Zalety : dobry silnik (nie bierze oleju, mocny) , Wygodny, mało awaryjny, nie rdzewieje, mało pali, dobre światła Wady: słaby skręt, słabe wyciszenie powyżej 150 pomimo kupna cichych opon, ciasne wnętrze dla wysokich osób, mały bagażnik, drogie części, tragicznie się prowadzi...
4,1
~M@RVIN
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Jak na 5 cylindrów silnik pracuje dobrze,ale do doskonałości mu troszkę brakuje,nieparzysta liczba cylindrów robi swoje,nie wiem może to akurat mój egzemplarz.Jeśli chodzi o elastyczność motoru 2.0T to już inna bajka,jest doskonała!!! (Silnik)
~pawzin
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
BARDZO FAJNE AUTKO. PRZYJEMNIE I WYGODNIE SIE JEZDZI.
~arkoman
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Jest to świetne szwedzkie auto, linia nadwozia z zacięciem sportowym wyróżnia się z tłumu.
~lopezyamaha
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Posiadalem te autko ponad 2 lata , bylo to moje pierwsze mozna powiedziec luksusowe auto nie wliczajac BMW E36 ktore posiadalem rownoleznie lecz oczywiscie stawiam na volvo lepsza wygoda i komfort w tym wypadku
Dziennik kosztów dla Volvo S60 I 2.0 T 180KM 132kW
14,4
13,5
~krzysiek
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
swietne oryginalne auto!!! jeden minus , malo miejsca z tylu,