Lista ocen Volvo S60 I 2.0 T 180KM 132kW 2000-2005 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pnitecki@gmail.com
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Wszyscy narzekają na małą ilośc z tyłu w tym aucie, to prawda że jest dość ciasno ale pojechaliśmy w 4 osoby do Austrii na narty i nikt tak naprawde nie narzekał, nie jest to skoda superb ale według mnie przez te przednie fotele które są bardzo duże i grube jest o te 5-10cm mniej miejsca z tyłu. Volvo postawiło na wygodę i bezpieczeństwo osób siedzących z przodu, ja najczesciej jezdze z Zonką i Dzieckiem z tyłu i dla mnie jest OK. Z przodu...
~jojo1@o2.pl
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
ja podróżuję jako kierowca wiec dla mnie w 100 % jest wygodny i mam dużo miejsca dla siebie pasażerka obok nigdy nie skarżyła się. tylko oczywiście tylnia kanapa mało miejsca tylko na nogi z tył praktycznie jeśli ktoś che wozić kogoś z tył niech kupi s80 . S60 jest jak cupe tylko ma z tył drzwi praktycznie tylko ja podróżuję tym autem i mi wystarcza jeśli kogoś trzeba przewieść wiadomo nie będzie narzekał ale po 4 h jazdy może coś przebąkiwać...
~M@RVIN
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Patrząc na Volvo S60 z zewnątrz mamy wrażenie że mamy do czynienia z dużym samochodem i tak jest zakładając że podróżujemy w czwókę,a kierowca ma mniej niż 190cm wzrostu.Z tyłu wygodnie usiądą tylko 2 osoby,co prawda auto rejestrowane jest na 5 osób,ale duży podłokietnik na tylnej kanapie skutecznie utrudnia zajęcie wygodnej pozycji piątemu pasażerowi.Miejsce nad głowami nie budzi zastrzeżeń nawet dla wyższych pasażerów.
~chang
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Dla 4 osób normalnych rozmiarów bardzo dobrze - dla 5 już trochę gorzej, ale też nie jest źle. Bagażnik średnich rozmiarów, szczególnie jeśli posiada się LPG.
~lopezyamaha
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Sporo miejsca , a skorzane fotele poprostu bajka , polecam na dalekie trasy , bardzo wygodna pozycja za kierownica
~Kamil
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Mam 195cm z tylu nikt sie nie zmiesci nawet kiedy wioze osoby sredniego wzrostu to jest ciasno
~pawzin
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Z TYLU TROSZKE CIASNO LECZ PRZOD WSZYSKO REKOMPENSUJE. BARDZO BARDZO WYGODNIE!!!
~maniek1973
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
tył dla dużych osób mało trochę miejsca :)
~arkoman
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Przód - bez problemów, tył - mało miejsca.
~krzysiek
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
z przodu ok z tylu biednie, to jest najwiekszy jego minus