Lista ocen Volvo S80 II Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW od 2013 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysiek
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Tu gorzej. Duże auto ... nie widać końca maski ... słabo do tyłu. Mam czujniki i z przodu i tyłu to poprawiają sytuację. Dodatkowo zamontowałem oryginalną kamerę cofania u dealera. Koszt - ponad 4 tys. Kamera działa ale wyświetlany obraz to porażka. Zniekształca proporcje np. wjazd do garażu nam wyższy niż szerszy (a jest odwrotnie), jakość obrazu słaba, po zmierzchu obraz to katastrofa itd, itp (w poprzednim moim samochodzie kamera była super...
~Konrad
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Jak szyby są czyste to widoczność jest dobra. Osobną sprawą jest wyczucie odległości ale to już sprawa indywidualna. Oczywiście siedząc za kierownicą nie widać narożników samochodu (podobnie jak w innych samochodach, szczególnie dużych, o mocno pochylonych szybach). Sprawę poprawiają czujniki parkowania, ale przydałaby się kamera, której niestety nie mam.
~mako4
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Nie ma się do czego przyczepić. Wydajne usuwanie pary z szyb po załączeniu osuszania. Spore lusterka. Dosyć wąskie słupki A. Ogólnie jest OK, jeszcze w nic nie uderzyłem przy parkowaniu, a nie mam kamery cofania. Światła biksenonowe skrętne - bardzo dobre.
~parax
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Daje ocenę dobrze, nie z uwagi na to że coś przeszkadza, bo widać wszystko naprawdę OK, tylko nie wyobrażam sobie co znaczy doskonale w limuzynie... Poprzednio jeździłem samochodem bez dachu - tam mogę powiedzieć że było doskonale.
~Wojtek
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Ponownie napisze że jest OK. zawieszenie komfortowe, wyciszenie bardzo dobre, siedzenia bardzo wygodne, miejsca również z tyłu dużo. Samochód nastawiony na komfort.
~Janek
widoczność b.dobra