Oceny Volvo S80 II Sedan Facelifting

Volvo S80 II Sedan Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo S80 II Sedan Facelifting

~volvofan
Volvo S80 II
Auto wygodne, ekonomiczne, bezpieczne. Bardzo niezawodne za wyjątkiem jednego punktu - po starannym dotarciu, bardzo małym przebiegu i delikatnym traktowaniu pękła tuleja cylindra. Silnik do wymiany! Cały silnik, bo tylko taki jest dostępny w ASO, cena 28 tys. zł + robocizna i liczne elementy dodatkowe. Wada konstrukcyjna silników 2l 4-cyl. serii VEA (czyli wszystkie współczesne). Jest o tym wiele w sieci, będzie o tym coraz głośniej bo...
~Żak
Volvo S80 II
Całkowicie bezpłciowy samochód, dobry dla kogoś kto chce słuchając muzyki klasycznej przemierzać świat autostradami. Bezawaryjny, wygodny, bezpieczny. Z beznadziejnym układem kierowniczym i 8 biegową automatyczną skrzynią biegów. Z mocnym i nowoczesnym silnikiem. Z grubą blachą i masą poduszek.
~stachu
Volvo S80 II
Kupiłem to auto przypadkowo, końcówka produkcji, trafiłem do dealera wykonując mu pewną usługę, wziąłem auto w "barterze". Ale po 4 latach przypadek okazał się bardzo szczęśliwy - zero problemów, wygodna, bezpieczna i tania jazda. Auto trochę starej daty, ale w sensie pozytywnym - nie przekombinowane, chyba dzięki temu niezawodne i tanie w serwisowaniu (rozrząd paskowy z łatwym dostępem, kilmatyzacja na R123, aparatura wtryskowa Denso itp.).
~Rysiek
Volvo S80 II
Sprawia bardzo solidne wrażenie ale czuć, że to model schodzący z rynku (niektóre rozwiązania "trącą myszką"). Zapewnia poczucie komfortu, bezpieczeństwa a jednocześnie daje też trochę frajdy z jazdy ... ale po autostradach i ekspresówkach ( w miejskich warunkach przeszkadza jego wielkość i dość słaba manewrowość)
~ag
Volvo S80 II
2 lata temu opisałem tutaj moje poprzednie auto - takie samo Volvo (przed FL) ale z silnikiem 5-cyl. 2,4 litra. Jeździłem nim od nowości przez 7 lat, byłem zadowolony, więc po co eksperymentować? Kupiłem takie samo, już po FL, z nowej generacji silnikiem 2-litrowym i skrzynią 8-biegową.
~Konrad
Volvo S80 II
Samochód bardzo komfortowy, daje duże poczucie bezpieczeństwa, raczej dla dojrzałego kierowcy. Zawieszenie i komfortowe fotele, ale bez wyraźnego trzymania bocznego, nie prowokują agresywnej jazdy, natomiast komfort przebywania we wnętrzu powoduje, że nie musimy się aż tak bardzo spieszyć.
~Kilof
Volvo S80 II
Zaprojektowane aby cieszyć wzrok i umysł podczas jazdy. Tym autem aż chce się jeździć powoli.Tak, piszę to świadomie słuchając codziennie ulubionej muzyki przez zestaw Harman.Świat zewnętrzny mnie nie interesuje.
~Zenon
Sedan Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Volvo S80 II
Duże, komfortowe i eleganckie auto idealne w długie trasy. Dla osób o wyrafinowanym guście. Szczegóły w opisach.
~parax
Volvo S80 II
Komfortowy pożeracz długich dystansów. Reszta doprecyzowana poniżej.
~Mirek
Sedan Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Volvo S80 II
Mam wersję z twardszym zawieszeniem. Jak ktoś lubi kanapowca to nie polecam tego rozwiązania. Drogi trzyma się za to bardzo dobrze. (Układ jezdny)
Volvo S80 II Sedan Facelifting