Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 85kW 1999-2004 (47) - Ergonomia

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Ocena przede wszystkim pod katem kierowcy. Swietny fotel z regulowanym podparciem ledzwiowej czesci kregoslupa oraz wysokoscia siedziska ustawiana osobno w przedniej i tylnej czesci. Zajecie optymalnej pozycji za kierownica nie stanowi dzieki temu najmniejszego problemu. Nie zaszkodzilyby jednakze moim zdaniem regulowane zaglowki. Co do rozmieszczenia przyciskow itp.- nie przychodzi mi w tym momencie do glowy nic, na co moglbym narzekac.
~Paweł
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Wzorowa, dużo schowków przegródek miejsca na drobiazgi, przydatny schowek obok koła zapasowego, siatka z boku, pasy dla bagażu. Jak bym miał sie przyczepić to tylko że niektóre schowki są lekko za małe ale to niuans jak się ma ich 11 w aucie, do wyboru do koloru. Inne firmy powinny brać przykład z Volvo. Fotele biją wszystkie inne w swojej klasie są przewygodne. Najmocniejsza strona auta. Król klasy i tych roczników!!!
~Aleksander
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Wygodne fotele, odpowiednio twarde(wersja w skórze). Dość nisko się siedzi. Pojemny bagażnik jak na małe kombi i dużo miejsca dla pasażerów, chyba że mają dwa metry wysokości to może być mało. W piątkę już jest trochę ciasno, ale da radę, a dla czterech osób to bajka. Jeśli nie jadą same panny albo dwójka małych dzieci to ze spokojem sam bagażnik będzie załadowany nawet nie pod dach.
~jacek
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
auto dość wygodne jak na swoją klasę. regulacja fotela pozwala zając wygodna pozycję za kierownicą. Choć tak na prawdę to jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji. Wszystkie przełączniki rozmieszczone w zasięgu rąk. szybko nauczyłem się obsługiwać to auto bez patrzenia na przełącznik.
~Vlad
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Arcywygodne fotele kierowcy i pasażera! Możliwość regulacji podparcia odcinka lędźwiowego! Ogrom schowków, schoweczków i schowuniów. Czytelna deska rodzielcza i duże wygodne przyciski klimy. Jedynie w firmowym radiu (HU-655) trochę ciężko jest dosięgnąć dwóch ostatnich pokręteł.
~BLOKU
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Brak sterowania radiem w kierownicy a poza tym jest za nisko i trzeba się schylać żeby zmienić stację. Co za Palant wymyślił zmianę stacji radiowych pokrętłem - fatalne rozwiązanie. Poza tym ok ale deska rozdzielcza nie zachwyca - wkącu powstała w 1995 roku.
~Thorgal
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Tu krótko i na temat: absolutnie wspaniale. Wszystko intuicyjne, na swoim miejscu. Deska dość konserwatywna, ale mi to nie przeszkadza. Jeżeli wszystko jest funkcjonalne, to może mieć i średniowieczny projekt :-)
~Marcin
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Zawsze włączam to co chcę bez odrywania wzroku. Jedynie do czego można by się przyczepić to tempomat umieszczony w dźwigni zmiany świateł. Trochę źle się go włącza i wyłącza. Natomiast regulacja prędkości jest super!
~acpoland
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Jak to w Volvo, w rekawiczkach ustawisz temperature, odpalisz radio, wcisniesz co chcesz. Wg mnie właśnie w tej prostocie ten samochód tak wolno się starzeje. Brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach.
~lukas
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Jeden z wygodniejszych samochodów jakie prowadziłem. Konsola jest bardzo przemyślana, wszystko jest w zasięgu ręki. No i świetny, elektroniczny tempomat. Na niemieckich autostradach to bajka :)