Oceny Volvo V60 I Kombi

Najnowsze oceny Volvo V60 I Kombi

~Adam
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Volvo V60 I
Autko bezpieczne, nietuzinkowe, zwarte, wygodne, jak trzeba - szybkie. Daje dużą przyjemność z jazdy pomimo diesla pod maską; pewność, że dojedzie się tam gdzie się chce; komfort porównywalny z autami klasy wyższej; koszty poniżej średniej (zależy jak się trafi i jak się dba); brak zainteresowania ze strony amatorów cudzej własności, no i tą odrobinę radości z posiadania czegoś innego. Wyposażeniem przebija auta nowe w tej samej klasie, a...
~Tomasz
Volvo V60 I
Jak ktoś już wcześniej napisał - lifestylowe kombi. Obłedny wygląd, komfortowe (nie mylić z przestronnym) wnętrze, wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno biernego, jak i aktywnego. Jeśli jednak szukasz pojemnego, rodzinnego kombi - poleciłbym raczej auto pokroju mondeo.
~Maciej
Kombi 1.6 DRIVe 115KM 85kW
Volvo V60 I
Napewno kupie następne Volvo. Komfort jazdy rewelacyjny. Jak to kiedyś ktoś powiedział "nie wazne ile.masz koni pod maska tym autem jezdzi sie przepisowo" w 100% sie zgadzam. Poprostu delektujesz sie jazda. Co prawda przy oponach 235/45/18 czuć co nie co ale zawiązanie dość dobrze sobie radzi
Dziennik kosztów dla Volvo V60 I Kombi
7,2
10,8
2,2
~Solar
Volvo V60 I
To auto nie nieporozumienie za tą cenę można mieć audi albo bmw które są dużo lepiej wykonane i tańsze w utrzymaniu, volvo ma chorą elektronikę caly czas jakieś błędy, prowadzi się gorzej vw garbus. Ale najgorsze jest to że traci na wartości szybciej niż przeterminowane mleko. Nie polecam tego auta.
~Wojtek
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Volvo V60 I
Auto bardzo niepraktyczne, ładowność kombi porażająco mała, nietrwałe elementy tapicerka, spojlery. Duży plus za osiągi silnika i systemy wspomagające, prawdziwa wyścigówka , auto do lansu ale nie dla rodziny
~Maciek
Kombi 1.6 T3 150KM 110kW
Volvo V60 I
Bardzo dobrze wykonany samochód. Aluminium to aluminium, skóra to skóra. Nawet plastiki to klasa sama w sobie. Godny konkurent dla niemieckich aut. Co do spalania, średnia po 24tys km,( głównie po mieście krótkie trasy dużo korków, od czasu do czasu gdzieś dalej) wynosi 9,1L
~Marcin
Volvo V60 I
Świetny samochód polecam. Przed zakupem testowałem A4,Q3, C220 ale jakoś nie przekonały mnie do siebie ani jakością ani osiągami podczas jazd próbnych. Wsiadłem do Volverina wcisnąłem start i...stało się. Bardzo dobrej jakości materiały (dużo lepiej niż Cklasa i audi) mam wersję momentum, kinetic jest słaby a summum..kosztuje sporo i często jest to jasna skóra która się szybko brudzi. Świetnie narysowana sylwetka, klasa i elegancja bez...
~AN
Kombi 2.0 D3 163KM 120kW
Volvo V60 I
to nie jest typowe kombi dla dużej rodziny, na wyjazdy wakacyjne! to samochód dla każdego kto docenia piękny projekt i zauważa detale, a jednocześnie ma funkcjonalność dużo większą niż w hatchbacku czy coupe. Bez chwili wahania podjąłbym jeszcze raz decyzję o zakupie V60
~maciek
Kombi 2.0T 203KM 149kW
Volvo V60 I
Doskonale wykończony samochód. W wersji Summum nie ustępuje wyposażeniem i jakością wielkiej trójce: Mercedes, Audi i BMW. Widać, jednak że producent postawił na design, kosztem przestrzeni.
~volvov60awd
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Volvo V60 I
To nie jest auto marzen tylko auto ktore chcialoby sie miec:)
Volvo V60 I Kombi