Lista ocen Volvo V70 I (76) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 2.0 20V 180KM 132kW
Płaski tył pozwala doskonale wyczuć auto. Długa maska nie ogranicza widoczności, auto to jeżdżąca szklarnia więc gdzie nie spojżysz tam wszystko widzisz. Jedne z lepszych lusterek jakie widziałem w aucie. Widoczność w nocy również doskonała dzięki bardzo mocnym relektorom. Jest delikatny problem z odbłyskiwaniem światła od deski rozdzielczej w słoneczne dni, ale idzie się przyzwyczaić.
~Krzyś
Kombi 2.0 126KM 93kW
Szklarnia na kołach. Idealna widoczność w każdą stronę. Od pierwszej przejażdżki idealnie czuć gdzie auto się zaczyna i kończy. Samochód, w którym jeśli się w coś wjedzie na parkingu jest to tylko i wyłącznie gapiostwo kierowcy. Mimo braku czujników parkowanie "na zapałki" przychodzi bez problemu.
~kosmal3006
Kombi 2.0 20V 180KM 132kW
Jak na rozmiary samochodu bardzo dobra widoczność. Duże szyby, kanciasta bryła ale nie aż tak jak w serii 700 czy 900 ułatwiaja parkownie. Bije na łeb pod tym względem dzisiejsze samochody o połowę mniejsze przypominające wyglądem raczej jajka z małymi okienkami (np. Yaris II, Corsa D) niż samochody.
~Tommi
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Duże szyby, dobre światła, doskonałe lusterka, świetne rozmrażanie w zimie zarówno przedniej i tylnej szyby jak i lusterek bocznych (oj to chyba dział wentylacji). Jeśli tylko zapamiętasz gabaryty swojego samochodu, uznasz że parkowanie czy wyprzedzanie mimo wielkości nie jest problemem w tym aucie.
~Konrad
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Widoczność dobra. Lusterko kierowcy sferyczne, lusterka podgrzewane więc w zimie nie ma problemów, jest to dosyć duże auto więc wymaga przyzwyczajenia przy cofaniu i parkowaniu - zwłaszcza dla kobiet :-) Moja Pani nie wsiada za kierownicę twierdząc "nie mam prawa jazdy na autobusy"
~jan
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Siedzi się dość nisko, co ogranicza widoczność. Człowiek czuje się trochę jakby jechał czołgiem. Potężne drzwi i potężny stary diesel potęgują to wrażenie. Trzeba się przyzwyczaić do kanciastej bryły i uważać żeby nie zarysować na rogach.
~Maciek R
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Super samochód kończy się tasm gdzie go widać. Auto z poprzedniej epoki zrobione ze stali a nie z papieru. Supki nie mają grubości nogi słonia dzięki temu nie zasłaniają widoków. Dzieciaki z tyłu też nie narzekają. Burty niewysokie nie zasłaniają widoków.
~koraszek
Kombi 2.0 126KM 93kW
W lustrkach widać wszystko są długie przez co można sporo zobaczyć cofając wyprzedzając itp. Słupki przednie są wąskie nie psują widoczności na skos. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby któryś element nadwozia zasłonił inny samochód tak żeby było to groźne.
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Widoczność jest zadowalająca. Niestety w aucie siedzi się dosyć nisko co przy większej górce (przy zjeżdżaniu w dół) stanowi niekiedy problem. Jest też kwestia oślepiania przez światła pojazdów jadących z naprzeciwka. Nie jest to jednak aż tak uciążliwe :)
~mnich
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Nie wiem o co chodzi o narzekania na widoczność do tyłu. Nigdy żadnym samochodem nie jeździłem z odwróconą głową ;) więc i tu jeżdżę na lusterka. A w nich widać wszystko, tym bardziej, że to kombi, więc wiem gdzie się kończy. przód i boki - także rewelka