Lista ocen Volvo V70 II (181)

3,6
~Paweł
Kombi 2.5 i 20V 210KM 154kW
Auto kupiłem w 2008 sprzedałem w 2012. Przejechałem 170 tys km. Sprowadzone ze Stanów więc po wypadku. Na zdjęciach nic wielkiego ale jak było naprawdę - ? Auto mogę zdecydowanie polecić. Przyjemne w prowadzeniu, spore, dynamiczne, prestigowe i bardzo wygodne. Wnętrze trochę ascetyczne ale mi to pasowało nie jestem gadżeciarzem. Byłem nawet zaskoczony jakie wrażenie robi na znajomych. Może jeszcze nie BMW czy Mercedes, ale cena tez inna....
~rys
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Moim v70 jezdze juz 8 rok. Jest to moje 11 auto. Prawo jazdy mam juz od 30lat. W przypadku Volvo nie byl to wybor "serca" a raczej rozsadku. Na poczatku, nie ukrywam, draznilo mnie to auto. Brak wyczucia prowadzenia i kontaktu z pojazdem oraz z otoczeniem. Volvo skutecznie odcina to co sie dzieje na zewnatrz od tego co jest w kabinie. Dla niektorych to zaleta, dla mnie, wtedy, byla to wada. Efekt byl taki ze po godzinie jazdy...
~LukSkyWalker
Kombi 2.4 T AWD 200KM 147kW
Samochód jak na swoje gabaryty i masę świetnie się prowadzi, w środku cisza jak makiem zasiał :)
~Marek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Duży i wygodny. Średnio wykończony. Mało wad i dużo.
~Krzysiek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Ogólna ocena bardzo dobra, mam porównanie do innych aut, wysoka jakość wykonania, bardzo trwałe auto, w stosunku do przebiegu koszta eksploatacyjne na średnim poziomie, spalanie bardzo niskie w stosunku do osiągów, wygodne, stonowane auto.
~Tomala
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Miejsca dla 4 osób sporo i wygodnie. Bagażnik duży, w sezonie za tylnym siedzeniem wożę wędki w pokrowcu, krzesełko (leżak), wiadro z zanętami, plecak z gadżetami, gumowce i parę innych rzeczy. Miejsca na zakupy i tak jest sporo, a jak sie dobrze zlożę to i coś więcej wejdzie zakrywając roletą. Jednym słowem w porównaniu do Audi A4, Astra, BMW, itd. Volvo to prawdziwe kombi.
2,5
~uzytkownik911
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
są gorsze auta ale od Volvo spodziewałem się czegoś więcej a tu się okazało lipa i to DUŻA
~Grzechu
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Ta moc!!! Co prawda przy ruszaniu zaczyna zbierać się naprawdę porządnie dopiero gdzieś przy 3000-3500 rpm, ale tym większa frajda - pierwsze parę metrów gościu na pasie obok Ci lekko ucieka, a potem mijasz go w oka mgnieniu. Super zabawa. Mina gościa we wstecznym lusterku - bezcenna. A najlepsze, że po samochodzie tego w ogóle nie widać - ot, takie sobie niepozorne kombi. (Silnik)
~Maciej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Od dawna był to mój wymarzony samochód - piękna, czysta linia, wystarczające osiągi, ekonomiczny w utrzymaniu, bardzo duże i pakowne wnętrze. Silnik TDI zbiera same pochwały za swoją trwałość i bezawaryjność. Myślę, że jeszcze przejeżdżę nim w zadowoleniu sporo tysięcy kilometrów.
~krzychu83
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
caloksztak moge zaznaczyc jako doskonaly pomimo tych paru minusow. jazda w tak komfortowych warunkach jakie daje nam prowdzenie tego samochodu pozwala zapominac o tych niedoskonalosciach.