Lista ocen Volvo XC70 II Kombi (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Posiadam Passata B7 młodszego o 5 lat który jest tańszy o 10tys zł. 15 letni samochód wart 40tys zł mówi samo za siebie, zadbane egzemplarze mocno trzymają cenę a to świadczy o ich jakości. Sprzedałem starszy model który miał prawie 20 lat za ponad 20tys zł, inne modele jak SuperB, Passat, A6 z tego samego rocznika można kupić za 5 tys zł. Kupując zadbany egzemplarz można nim pojeździć 2 lata bez awaryjnie i sprzedać go za te same pieniądze....
~Tom1100xx
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Zapłaciłem za ten samochód ok. 20.000 PLN więcej w stosunku do dobrze wyposażonych aut klasy średniej (Mazda 6, Accord, czy np. Alltrack). Przy porównywalnym wyposażeniu (jest tu chyba wszystko co potrzeba, razem ze skórami, ksenonami i NAVI) mam auto z automatem, napędem na 4 koła, prześwitem 21cm:) i silnikiem z 5-cioma cylindrami na ON. Jednocześnie auto kosztowało ok. 25.000 PLN mniej niż 4-cylindrowe odpowiedniki w Audi Mercedesie czy...
~Jakub J.
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Tu nie mogę się przyczepić do niczego. Płacimy za odpowiednią jakość i trzeba mieć tego świadomość. Za te same pieniądze, można kupić młodsze auto, ale żaden Ford, Peugeot czy Fiat nie oferuje takiego wykończenia i materiałów. Moim zdaniem nawet nowsze Audi wyglądają w środku mniej prestiżowo. W Serwisie też jest drożej od budżetowej konkurencji, ale nie tak jak w Mercu czy BMW. Volvo jest przykładem idealnego stosunku jakości do ceny.
~MMARCO
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
nie wiem czy jest drogi w stosunku do jakości, myślę ,że tak, ponieważ często zmieniam samochody i w poprzednich samochodach tańszych Renault Laguna do 100 tys żadnych napraw, w Passacie jeździłem do 50 tys. żadnych napraw. Obecnie chyba wszystkie samochody się psują, sadząc po czytanych tu opiniach dlatego mam dylemat co kupić aby nie siedzieć ciągle w serwisie.
~adam---
Kombi 3.2 238KM 175kW
Ja kupiłem w miarę tani, podniszczony 15-letni pojazd z kilkoma wadami również technicznymi które już podniosły wydatki a inne będą mnie jeszcze kosztować wkrótce i to nie mało. Zatem jeżeli porównać kwotę którą zapłaciłem, nawet dodając pakiet powitalny do jakości pojazdu to jestem zadowolony.
~sadelko
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Auto bardzo dobrej jakości wykonania, ale cena zbyt wygórowana. Z drugiej strony, za te pieniądzie dostaje się bardzo dobrze wykonane auto co jest dużym plusem. Co do kosztów serwisu, to w Polsce zbyt drogi, ceny takie same jak w Niemczech czy Szwajcarii. Więc na polskie realia zbyt drogo.
~Kris
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Auto z najmocniejszym dieslem D5, automatem, napędem 4x4 w wersji sumum plus parę innych dodatków = 300.0000 zł. Drogo, ale po czasie o cenie się zapomina a auto z każdym kilometrem pięknie odpracowuje to co kosztuje
~flippper
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Ogólnie łosie nie słyną z tego że są tanie, ale ten model morduje swoją praktycznością konkurencję i stąd moja ocena.
~flippper
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Dziennik kosztów dla Volvo XC70 II Kombi
12,4
~Piotr
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Oceniam auto używane ale zarówno ceny nowych jak i używanych egzemplarzy są wysokie nawet biorąc pod uwagę wszystkie zalety auta.
Volvo XC70 II Kombi